Gå til hovedindhold
Sonnentor Karsefrø, 120 g

Sonnentor Karsefrø, 120 g

SonnentorFitness og ernæringEAN: 9004145001077
59 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 59 kr hos Healthwell DK. Historisk lavpris: 47 kr (april 2026).

Se pris på Sonnentor Karsefrø, 120 g

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 59 kr.
Healthwell DK logo
Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vare
59 kr
Sonnentor Karsefrø, 120 g billede

Sonnentor Karsefrø, 120 g

Sonnentor Karsefrø er frø til at spire derhjemme. Karse er naturligt rig på vitaminer, mineraler og sporstoffer og passer perfekt i eksempelvis salater eller på brødet. Læg Sonnentor Karsefrø på et vådt køkkenpapir i en skål eller i en tom æggebakke og lad dem spire i mørke de første to dage og i lys de sidste 2-3 dage.

EAN: 9004145001077Varenr.: 74638

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Sonnentor Karsefrø, 120 g lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Sonnentor Karsefrø, 120 g. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Healthwell DK59 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Healthwell DK, til 59 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 47 kr. Produktet hører til kategorien Fitness og ernæring.

Beskrivelse

Fra forhandleren Healthwell DK:
Sonnentor Karsefrø er frø til at spire derhjemme. Karse er naturligt rig på vitaminer, mineraler og sporstoffer og passer perfekt i eksempelvis salater eller på brødet. Læg Sonnentor Karsefrø på et vådt køkkenpapir i en skål eller i en tom æggebakke og lad dem spire i mørke de første to dage og i lys de sidste 2-3 dage.

Specifikationer

Producent
Sonnentor
Størrelse
120 g
Artikelnummer (MPN)
74638

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
47 kr
Normalpris
58 kr
Lige nu
59 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Sonnentor Karsefrø, 120 g i 134 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 58 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sonnentor Karsefrø, 120 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sonnentor Karsefrø, 120 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr.59 kr12 kr (26%)
14. apr.47 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret