Gå til hovedindhold
Gymstick Medicine Ball 9kg

Gymstick Medicine Ball 9kg

GymstickSportsartiklerEAN: 6430062514742
Godt tidspunkt at købe
527 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 527 kr hos Proshop DK. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på Gymstick Medicine Ball 9kg

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 527 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
527 kr
Gymstick Medicine Ball 9kg billede

Gymstick Medicine Ball 9kg

Medicinbold er effektiv til at udvikle hastighed, dynamisk kernestyrke og eksplosiv kraft. Medicinboldtræning kan også bruges til at forbedre øje-hånd koordination, fleksibilitet og balance og er også velegnet til genoptræning. Fås fra 1 kg til 10 kg med trin på 1 kg

EAN: 6430062514742Varenr.: 3119710

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Gymstick Medicine Ball 9kg lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Gymstick Medicine Ball 9kg. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK527 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 527 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Sportsartikler.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 527 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 152 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Medicinbold er effektiv til at udvikle hastighed, dynamisk kernestyrke og eksplosiv kraft. Medicinboldtræning kan også bruges til at forbedre øje-hånd koordination, fleksibilitet og balance og er også velegnet til genoptræning. Fås fra 1 kg til 10 kg med trin på 1 kg

Specifikationer

Producent
Gymstick
Artikelnummer (MPN)
61045-9

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
527 kr
Normalpris
538 kr
Lige nu
527 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Gymstick Medicine Ball 9kg i 152 dage. Laveste pris i perioden er 527 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 538 kr.

Den nuværende pris på 527 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Gymstick Medicine Ball 9kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Gymstick Medicine Ball 9kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj527 kr11 kr (2%)
23. maj538 kr6 kr (1%)
21. maj544 kr15 kr (3%)
1. apr.559 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret