Gå til hovedindhold

Søgeresultater for "Halo Design CARPENTER gulvlampe Ø15 E14, Matsort - 737543"

Lignende produkter: Vi viser også delvise navnematch og andre modeller i samme produktkategori.

Halo Design CARPENTER Gulvl. Ø15 E14, Opal glas / sort - 737574
-50%

Halo Design

Halo Design CARPENTER Gulvl. Ø15 E14, Opal glas / sort - 737574

Halo Design CARPENTER Gulvl. Ø15 E14, Opal glas / sort - 737574 Carpenter gulvlampe med opalhvidt glas, tegnet og designet af den passionerede lampe entusiast Michael Waltersdorff, der igennem sine 25
449,50 kr.

Før 899 kr.

Tidsbegrænset tilbud

Carpenter Pendel Ø15 Opal - Halo Design - Spisestue - Metal

Halo Design

Carpenter Pendel Ø15 Opal - Halo Design - Spisestue - Metal

Str. 15 cm · Hvid

Carpenter Pendel Ø15 Opal tilhører den enkle og elegante lampeserie fra Michael Waltersdorff og Halo Design. Carpenter serien består af en række væglamper og pendler i forskellige flotte farver, så du
Fra 341 kr.
Carpenter Pendel Ø15 Grey - Halo Design - Spisestue - Metal

Halo Design

Carpenter Pendel Ø15 Grey - Halo Design - Spisestue - Metal

Str. 15 cm · Grå

Carpenter Pendel Ø15 Grey tilhører den enkle og elegante lampeserie fra Michael Waltersdorff og Halo Design. Carpenter serien består af en række væglamper og pendler i forskellige flotte farver, så du
Fra 292 kr.
Carpenter Pendel Ø15 Piano Black - Halo Design - Spisestue - Metal

Halo Design

Carpenter Pendel Ø15 Piano Black - Halo Design - Spisestue - Metal

Str. 15 cm · Sort

Carpenter Pendel Ø15 Piano Black tilhører den enkle og elegante lampeserie fra Michael Waltersdorff og Halo Design. Carpenter serien består af en række væglamper og pendler i forskellige flotte farver
Fra 276 kr.
CARPENTER hængelampe, mørkegrøn, Ø 15 cm, E14 – Halo Design - Stue - Metal - Med én lyskilde

Halo Design

CARPENTER hængelampe, mørkegrøn, Ø 15 cm, E14 – Halo Design - Stue - Metal - Med én lyskilde

Str. 15 cm · Grøn

CARPENTER-hængelamper forener tidløst design med vintage-charme CARPENTER hængelampe i mørkegrøn overbeviser med sin vellykkede kombination af højkvalitetsmetal og en stilfuld vintage-æstetik. Det gen
Fra 276 kr.
Adapter til sporlys Halo Design Halotrack indendørs CE-mærket sort plast

Halo Design

Adapter til sporlys Halo Design Halotrack indendørs CE-mærket sort plast

Str. 35 x 80 mm · Sort

Halo Design Pendel ADAPTOR f. Halo-Track sort - 720576Halo track adapter bruges, hvis man har behov for at kunne flytte meget rundt med pendlerne. Skinnerne kan fås i to forskellige længder - 1,2 og 2
Fra 73 kr.
Halo Design Roset mini sort med 2- udgange - 714018

Halo Design

Halo Design Roset mini sort med 2- udgange - 714018

Str. Diameter 5.2 cm x Height 2.5 cm · Sort

Halo Design Roset mini sort med 2- udgange - 714018Halo Design Roset mini i sortlakeret metal, til montering af sin pendel i loftet, gøres nemt og enkelt med denne model fra Halo Design. Rostetten er
Fra 53 kr.
Halo Design Roset mini Hvid med 2- udgange - 714025

Halo Design

Halo Design Roset mini Hvid med 2- udgange - 714025

Str. 5.2 cm diameter x 2.5 cm height · Hvid

Halo Design Roset mini Hvid med 2- udgange - 714025Halo Design Roset mini i hvidlakeret metal, til montering af sin pendel i loftet, gøres nemt og enkelt med denne model fra Halo Design. Rostetten er
Fra 53 kr.
Halo Design - Halo Design, LOCK Loftophæng - Sort, metal

Halo Design

Halo Design - Halo Design, LOCK Loftophæng - Sort, metal

Str. 3.5 cm x 3.5 cm x 3.5 cm; Ø 1.6 cm · Sort

Halo Design LOCK Loftophæng til pendler sort - 912582Dansk Design af Michael Waltersdorff fra Halo Design, LOCK er en ny smart måde at få sin lampe monteret i loftet med et elegant og neutralt look. L
Fra 47 kr.
Samler til Strømskinne Halotrack Hvid - Halo Design Unknown

Halo Design

Samler til Strømskinne Halotrack Hvid - Halo Design Unknown

Str. 80 x 60 x 35 mm · Hvid

Samler til strømskinne Halotrack er en del til et simpelt og smart skinnesystem. Systemet monteres på loftet og er perfekt til dig, der ønsker muligheden for at justerer placeringen af dine lamper – e
Fra 10,89 kr.
Medina gulvlampe, sort, højde 132 cm, tekstil – Halo Design - Stue - Metal

Halo Design

Medina gulvlampe, sort, højde 132 cm, tekstil – Halo Design - Stue - Metal

Str. 1320 mm height, 330 mm diameter · Sort

Medina fra det danske belysningsmærke Halo Design er et fantastisk supplement til dit soveværelse, kontor eller stue. Med en Medina-lampe har du altid fleksibel belysning lige ved hånden, og med et en
Fra 565 kr.
HALO TRACK strømskinne 1-faset, 230V, 1,2 meter, hvid - Halo Design

Halo Design

HALO TRACK strømskinne 1-faset, 230V, 1,2 meter, hvid - Halo Design

Str. 1220 mm x 40 mm x 17 mm · Hvid

Halotrack Strømskinne er en del til et simpelt og smart skinnesystem. Systemet monteres på loftet og er perfekt til dig, der ønsker muligheden for at justerer placeringen af dine lamper – eksempelvis
Fra 287 kr.
Adapter til Halo-strømskinne Halo Design Halotrack hvid plast PP 5x1,5 cm

Halo Design

Adapter til Halo-strømskinne Halo Design Halotrack hvid plast PP 5x1,5 cm

Str. 80 x 35 mm · Hvid

Design Koncept Pendeladaptor Hvid Halotrack er en del til et simpelt og smart skinnesystem. Systemet monteres på loftet og er perfekt til dig, der ønsker muligheden for at justerer placeringen af dine
Fra 79 kr.
Halo Design COLORS LED Parfume E14 2.5W - 935321

Halo Design

Halo Design COLORS LED Parfume E14 2.5W - 935321

Str. 60 x 25 mm · Klar

Halo Design COLORS LED Parfume E14 2.5W - 935321COLORS LED Parfume pære med E14 sokkel, er en fiks lille lyskilde som ikke kræver meget plads, så har man en lampe der ikke erret stor kan denne lyskild
Fra 55,20 kr.
Halo Design FATNING Porcelæn E27 hvid - 717392

Halo Design

Halo Design FATNING Porcelæn E27 hvid - 717392

Str. 7 x 7 x 7 cm; Ø 4 cm · Hvid

Halo Design FATNING Porcelæn E27 hvid - 717392Varmebestandig porcelænsfatning med E27 fatning. Giver et rustik udtryk når den hænger uden skærm, og passer specielt godt sammen med stofledninger. Du ka
Fra 49 kr.
Halo Design LOCK Loftophæng til pendler messing - 912605

Halo Design

Halo Design LOCK Loftophæng til pendler messing - 912605

Str. 3.5 cm L x 3.5 cm W x 3.5 cm H; Ø 1.6 cm · Messing

Halo Design LOCK Loftophæng til pendler messing - 912605Dansk Design af Michael Waltersdorff fra Halo Design, LOCK er en ny smart måde at få sin lampe monteret i loftet med et elegant og neutralt look
Fra 47 kr.
Magni Gulvlampe X3 Black - Halo Design - Kontor / arbejdsværelse - Aluminium

Halo Design

Magni Gulvlampe X3 Black - Halo Design - Kontor / arbejdsværelse - Aluminium

Str. 1300 mm · Sort

Fra det danske brand Halo Design kommer her en lampe, der kan hjælpe, når der skal finpudses, finjusteres, forstørres – og når man skal læse det med småt. Magni er en serie af bord- og gulvlamper, der
Fra 1.103 kr.
Paris To Go Bordlampe Clean White/Antique - Halo Design - Stue - Metal

Halo Design

Paris To Go Bordlampe Clean White/Antique - Halo Design - Stue - Metal

Str. Ø22 cm x H28 cm; Ø24 cm x H32 cm · Clean White/Antique Brass; Clean White/Black

Design Paris To Go Bordlampe Clean White/Antique er en del af den trendy og elegante serie af lamper fra Halo Design. Paris lamperne er inspireret af de seneste tendenser fra en af de største mode bye
Fra 959,20 kr.
Halo Design READ gulvlampe LED 7W sort inkl driver - 736775

Halo Design

Halo Design READ gulvlampe LED 7W sort inkl driver - 736775

Str. 1200 x 120 x 200 mm · Sort

Mange er nok blevet bekendt med de altid smarte og transportable To Go bordlamper, der kan pryde lige den bordflade, du ønsker – men de færreste har nok set en To Go lampe, der også er en gulvlampe. D
Fra 881 kr.

Viser 24 af 1.000 produkter.Indlæser interaktiv søgning...