Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm

R-Go ToolsTv- og skærmbeslagEAN: 8719274491064
Pris fra 2.619 krtil 2.901 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.203 kr 21. jun.

Sammenlign priser på R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2619 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm
2.619 kr
Til butik
R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm billede

Produktinformation

R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm - RGOVLCA4TWSI R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm fra R-Go Tools er din perfekte løsning til at optimere arbejdsstationens ergonomi og effektivitet. Med dens dobbelte skærmarm-design muliggør den samtidig montering af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Forside
EAN: 8719274491064
Varenr.: 16880
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin
2.901 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb
2Proshop DK2.901 kr2.901 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm

PriceTracker har fulgt prisen på R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.203 kr (registreret d. 21. juni 2026), højeste er 6.354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.589 kr.

Den nuværende pris på 2.619 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go Caparo 4 Twin Monitor Arm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. jun. 20262.619 kr141 kr (6%)
25. jun. 20262.478 kr18 kr (1%)
24. jun. 20262.460 kr223 kr (10%)
22. jun. 20262.237 kr34 kr (2%)
21. jun. 20262.203 kr15 kr (1%)
20. jun. 20262.218 kr19 kr (1%)
14. maj 20262.237 kr297 kr (12%)
12. maj 20262.534 kr67 kr (3%)
11. maj 20262.467 kr61 kr (2%)
10. maj 20262.528 kr291 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret