Gå til hovedindhold
Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS

Tyrolit Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS

TyrolitSlibeskiver og -spidserEAN: 9003172414454

Billigste pris lige nu: 26 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Tyrolit Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 26.52 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-29%26,52 kr
Før 37,19 kr
Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS billede

Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS

Tyrolit Basic* skæreskiver er fremstillet til effektivt at kunne skære igennem både stål og rustfrit stål. De er ideelle til anvendelse på en række metalformer, herunder plader, profiler, rør og stænger samt massivt materiale. Skæreskivernes konstruktion

EAN: 9003172414454Varenr.: 526820Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Tyrolit Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Tyrolit Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk26,52 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 26 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Slibeskiver og -spidser.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Tyrolit Basic* skæreskiver er fremstillet til effektivt at kunne skære igennem både stål og rustfrit stål. De er ideelle til anvendelse på en række metalformer, herunder plader, profiler, rør og stænger samt massivt materiale. Skæreskivernes konstruktion

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Tyrolit Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS i 41 dage. Den nuværende pris er 26,52 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skæreskive Standard 41X ø150×1,6 A46Q-BFS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. jul.26,52 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret