Gå til hovedindhold
Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs

Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs

MizonHudplejeEAN: 8809579273134
211 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 211 kr hos NordicFeel DK. Historisk lavpris: 164 kr (marts 2026).

Se pris på Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 211 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
211 kr
Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs billede

Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs

Effektiv øjepleje med hyaluronsyre på få minutter Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch giver din øjenområde intens fugt og pleje på blot få minutter. Disse praktiske øjenmasker med hyaluronsyre hjælper med at reducere tegn på træthed og giver huden omkring øjnene en friskere udstråling. Med 60 styk i pakken får du langvarig øjepleje til en fornuftig pris. Derfor vil du elske disse øjenmasker Hyaluronsyre giver intens fugt til den sarte hud omkring øjnene Hurtig og nem applicering - perfekt til travle hverdage Hjælper med at reducere synlige tegn på træthed 60 patches giver langvarig værdi og daglig pleje En smart løsning til effektiv øjepleje hver dag. Prøv Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch allerede i dag!

EAN: 8809579273134Varenr.: 189585

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK211 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 211 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 164 kr. Produktet hører til kategorien Hudpleje.

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
Effektiv øjepleje med hyaluronsyre på få minutter Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch giver din øjenområde intens fugt og pleje på blot få minutter. Disse praktiske øjenmasker med hyaluronsyre hjælper med at reducere tegn på træthed og giver huden omkring øjnene en friskere udstråling. Med 60 styk i pakken får du langvarig øjepleje til en fornuftig pris. Derfor vil du elske disse øjenmasker Hyaluronsyre giver intens fugt til den sarte hud omkring øjnene Hurtig og nem applicering - perfekt til travle hverdage Hjælper med at reducere synlige tegn på træthed 60 patches giver langvarig værdi og daglig pleje En smart løsning til effektiv øjepleje hver dag. Prøv Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch allerede i dag!

Specifikationer

Producent
Mizon
Artikelnummer (MPN)
189585

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
164 kr
Normalpris
209 kr
Lige nu
211 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs i 171 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 211 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 209 kr.

Den nuværende pris på 211 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch 60 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar.211 kr47 kr (29%)
12. mar.164 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret