Gå til hovedindhold
Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml

Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml

Holika HolikaAnsigtsrensEAN: 8806334389215
42 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 42 kr hos NordicFeel DK.

Se pris på Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 42 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
42 kr
Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml billede

Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml

Mild og fugtgivende brusegel med 92% aloe vera Holika Holika Aloe 92% Shower Gel er en blid brusegel beriget med hele 92% fermenteret aloe vera, der rengør huden skånsomt samtidig med, at den giver masser af fugt. Denne lette formel er perfekt til dig, der ønsker en pålidelig løsning til daglig rengøring, der ikke tørrer huden ud. Med ekstrakter fra bambus, agurk, vandmelon og kål får din hud en mild og behagelig renseoplevelse. Derfor vil du elske denne brusegel Indeholder 92% fermenteret aloe vera, der giver fugt og pleje Mild formel, der passer til alle hudtyper Beriget med naturlige ekstrakter fra bambus, agurk, vandmelon og kål Rengør skånsomt uden at udtørre huden En smart løsning til din daglige hudpleje. Prøv Holika Holika Aloe 92% Shower Gel i dag!

EAN: 8806334389215Varenr.: 103125

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK42 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 42 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Produktet hører til kategorien Ansigtsrens.

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
Mild og fugtgivende brusegel med 92% aloe vera Holika Holika Aloe 92% Shower Gel er en blid brusegel beriget med hele 92% fermenteret aloe vera, der rengør huden skånsomt samtidig med, at den giver masser af fugt. Denne lette formel er perfekt til dig, der ønsker en pålidelig løsning til daglig rengøring, der ikke tørrer huden ud. Med ekstrakter fra bambus, agurk, vandmelon og kål får din hud en mild og behagelig renseoplevelse. Derfor vil du elske denne brusegel Indeholder 92% fermenteret aloe vera, der giver fugt og pleje Mild formel, der passer til alle hudtyper Beriget med naturlige ekstrakter fra bambus, agurk, vandmelon og kål Rengør skånsomt uden at udtørre huden En smart løsning til din daglige hudpleje. Prøv Holika Holika Aloe 92% Shower Gel i dag!

Specifikationer

Producent
Holika Holika
Størrelse
55 ml
Artikelnummer (MPN)
103125

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml i 170 dage. Den nuværende pris er 42 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 55 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar.42 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret