Gå til hovedindhold
BSTRD Drip Pan Half Moon XL

The Bastard BSTRD Drip Pan Half Moon XL

The BastardUdendørsgrillEAN: 8720168010216
6 % under normalprisen

Billigste pris lige nu: 299 kr hos Homeshop DK. Historisk lavpris: 239 kr (maj 2026).

Se pris på The Bastard BSTRD Drip Pan Half Moon XL

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 299.96 kr.
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
-25%299,96 kr
Før 399,95 kr
BSTRD Drip Pan Half Moon XL billede

BSTRD Drip Pan Half Moon XL

The Bastard Drip Pan Half Moon XL En drypbakke vil spare dig for en masse besvær! Denne hallf moon drypbakke er designet til en Bastard og passer perfekt på ind i din Bastard. Fedtet fra din tallerken kan forårsage uønskede temperaturudsving, som din drippan forhindrer! Denne drypbakke opsamler nemt det dryppende fedt og holder din kamado ren! Er du færdig med at grille? Børst non-stick-belægningen af ​​med noget køkkenrulle og læg den i opvaskemaskinen for at rengøre den til næste Gang.

EAN: 8720168010216Varenr.: 9249335

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på The Bastard BSTRD Drip Pan Half Moon XL lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på The Bastard BSTRD Drip Pan Half Moon XL. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Homeshop DK299,96 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Homeshop DK, til 299 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 239 kr. Produktet hører til kategorien Udendørsgrill.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 299,96 kr er 6 % under normalprisen (319 kr). Det er et godt tilbud sammenlignet med, hvad produktet normalt koster. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren Homeshop DK:
The Bastard Drip Pan Half Moon XL En drypbakke vil spare dig for en masse besvær! Denne hallf moon drypbakke er designet til en Bastard og passer perfekt på ind i din Bastard. Fedtet fra din tallerken kan forårsage uønskede temperaturudsving, som din drippan forhindrer! Denne drypbakke opsamler nemt det dryppende fedt og holder din kamado ren! Er du færdig med at grille? Børst non-stick-belægningen af ​​med noget køkkenrulle og læg den i opvaskemaskinen for at rengøre den til næste Gang....

Specifikationer

Producent
The Bastard
Artikelnummer (MPN)
BB509

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
239,97 kr
Normalpris
319 kr
Lige nu
299,96 kr

PriceTracker har fulgt prisen på The Bastard BSTRD Drip Pan Half Moon XL i 167 dage. Laveste pris i perioden er 239,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 319 kr.

Den nuværende pris på 299,96 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for BSTRD Drip Pan Half Moon XL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for BSTRD Drip Pan Half Moon XL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. jul.299,96 kr59,99 kr (25%)
30. maj239,97 kr159,98 kr (40%)
16. apr.399,95 kr99,99 kr (33%)
30. mar.299,96 kr99,99 kr (25%)
16. mar.399,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret