Gå til hovedindhold
Hjertebriller med Kæde

Wilbers & Wilbers Hjertebriller med Kæde

Wilbers & WilbersFest og fejringEAN: 8720059081462
79,9 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 79 kr hos Partyking DK.

Se pris på Wilbers & Wilbers Hjertebriller med Kæde

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 79.9 kr.
Partyking DK logo
Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vareLevering: standard
79,9 kr
Hjertebriller med Kæde billede

Hjertebriller med Kæde

Når du vil være sikker på, at du ikke mister dine nye, smarte briller i festivalmylderet, er disse med kæde det perfekte valg. Med deres hjerteformede glas vil de desuden få dig til at skille dig ud fra mængden til festen! Hjertebriller med Kæde er et par hjerteformede solbriller med flerfarvet spejlglas og en matchende kæde. Perfekt til pride, schlagerfest eller festival! Materiale: 70% PU, 20% legeringsmetal, 10% polypropylen Uden UV-beskyttelse

EAN: 8720059081462Varenr.: 108928-1Levering: standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Wilbers & Wilbers Hjertebriller med Kæde lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Wilbers & Wilbers Hjertebriller med Kæde. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Partyking DK79,9 krPå lagerstandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Partyking DK, til 79 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Fest og fejring.

Beskrivelse

Fra forhandleren Partyking DK:
Når du vil være sikker på, at du ikke mister dine nye, smarte briller i festivalmylderet, er disse med kæde det perfekte valg. Med deres hjerteformede glas vil de desuden få dig til at skille dig ud fra mængden til festen! Hjertebriller med Kæde er et par hjerteformede solbriller med flerfarvet spejlglas og en matchende kæde. Perfekt til pride, schlagerfest eller festival! Materiale: 70% PU, 20% legeringsmetal, 10% polypropylen Uden UV-beskyttelse

Specifikationer

Producent
Wilbers & Wilbers
Artikelnummer (MPN)
020172-V98

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Wilbers & Wilbers Hjertebriller med Kæde i 171 dage. Den nuværende pris er 79,9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Hjertebriller med Kæde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Hjertebriller med Kæde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar.79,9 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret