Gå til hovedindhold
Motorfilter til Bosch & Siemens

Bosch/Siemens Motorfilter til Bosch & Siemens

Bosch/SiemensSiemens støvsugereEAN: 8719214577384
40,25 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 40 kr hos Filterbyen.dk.

Se pris på Bosch/Siemens Motorfilter til Bosch & Siemens

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 40.25 kr.
Filterbyen.dk logo
Filterbyen.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
På lagerNy vare
40,25 kr
Motorfilter til Bosch & Siemens billede

Motorfilter til Bosch & Siemens

Motorfilter til Bosch/Siemens støvsugere Dette motorfilter passer til et stort udvalg af Bosch & Siemens støvsugere. Motorfilteret er med til at beskytte motoren på støvsugeren, mod skidt, støv og snavs. Uoriginalt motorfilter, men 100% kompatibel.

EAN: 8719214577384Varenr.: 1270

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Bosch/Siemens Motorfilter til Bosch & Siemens lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Bosch/Siemens Motorfilter til Bosch & Siemens. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Filterbyen.dk40,25 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Filterbyen.dk, til 40 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,9.

Beskrivelse

Fra forhandleren Filterbyen.dk:
Motorfilter til Bosch/Siemens støvsugere Dette motorfilter passer til et stort udvalg af Bosch & Siemens støvsugere. Motorfilteret er med til at beskytte motoren på støvsugeren, mod skidt, støv og snavs. Uoriginalt motorfilter, men 100% kompatibel.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Bosch/Siemens Motorfilter til Bosch & Siemens i 130 dage. Den nuværende pris er 40,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Motorfilter til Bosch & Siemens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Motorfilter til Bosch & Siemens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr.40,25 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret