Gå til hovedindhold
Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ

Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ

-20%3.999 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 3.999 kr hos Fitnessshoppen DK.

Se pris på Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 3999 kr.
Fitnessshoppen DK logo
Fitnessshoppen DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
-20%3.999 kr
Før 4.999 kr
Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ billede

Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ

Få en komplet træningsoplevelse med Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ, der gør det muligt at træne mavemuskler, styrke brystmusklerne og give dine overarme en seriøs træning. Denne styrkestation tilbyder en bred vifte af træningsmuligheder og er samtidig kompakt, hvilket gør den ideel til hjemmebrug. Højdepunkter: Træn mavemuskler, styrk brystmusklerne og arbejd med dine overarme. Kompakt og alsidig styrkestation ideel til hjemme- eller fitnessbrug. Velegnet til både begyndere og mere avancerede træningssessioner. Stærk og holdbar stålkonstruktion sikrer pålidelig ydeevne. Sammenfoldelig vægtbænk for praktisk pladsbesparelse. Muligheder inkluderer pull-ups, sit-ups, bænkpres, dips, benløft, knæløft og push-ups. Sammenklappelig plade til varierede øvelser som sit-ups. Armlæn med skum og kunstlæder for ekstra komfort, gummi-håndtag og håndtag til push-ups inkluderet. Mulighed for benmuskulaturstræning ved brug af håndvægte og vægtbænk. Gør din overkropstræning komplet med Tunturi PT60 Power Tower!

EAN: 8717842027820Varenr.: 17TSPT6000I-ONE SIZE

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Fitnessshoppen DK3.999 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Fitnessshoppen DK, til 3.999 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Stænger til armbøjninger og armhævninger.

Beskrivelse

Fra forhandleren Fitnessshoppen DK:
Få en komplet træningsoplevelse med Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ , der gør det muligt at træne mavemuskler, styrke brystmusklerne og give dine overarme en seriøs træning. Denne styrkestation tilbyder en bred vifte af træningsmuligheder og er samtidig kompakt, hvilket gør den ideel til hjemmebrug. Højdepunkter: Træn mavemuskler, styrk brystmusklerne og arbejd med dine overarme. Kompakt og alsidig styrkestation ideel til hjemme- eller fitnessbrug. Velegnet til både begyndere og mere avancerede træningssessioner. Stærk og holdbar stålkonstruktion sikrer pålidelig ydeevne. Sammenfoldelig vægtbænk for praktisk pladsbesparelse. Muligheder inkluderer pull-ups, sit-ups, bænkpres, dips, benløft, knæløft og push-ups. Sammenklappelig plade til varierede øvelser som sit-ups. Armlæn med skum og kunstlæder for ekstra komfort, gummi-håndtag og håndtag til push-ups inkluderet. Mulighed for benmuskulaturstræning ved brug af håndvægte og vægtbænk. Gør din overkropstræning komplet med Tunturi PT60 Power Tower!

Specifikationer

Producent
Tunturi
Artikelnummer (MPN)
ASG4071I-ONE SIZE;14TUSCL247I-ONE SIZE;14TUSCF028I-ONE SIZE;14TUSCF030BLÅ-ONE SIZE

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
3.973 kr
Normalpris
3.999 kr
Lige nu
3.999 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 3.973 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 3.999 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Tunturi PT60 Power Tower Multi Stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. mar.3.999 kr26 kr (1%)
7. mar.3.973 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret