Gå til hovedindhold
Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.

Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.

Folat BVLegetøjEAN: 8714572682886
38 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 38 kr hos Proshop DK.

Se pris på Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 38 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
38 kr
Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs. billede

Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.

Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 50 cm, SFTP, PiMF, CAT 6, halogenfri, formet, grøn

EAN: 8714572682886Varenr.: 3274349

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs. lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK38 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 38 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 50 cm, SFTP, PiMF, CAT 6, halogenfri, formet, grøn

Specifikationer

Producent
Folat BV
Artikelnummer (MPN)
68288

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs. i 143 dage. Den nuværende pris er 38 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Folat BV Letter garland Monster Bash 2 pcs. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr.38 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret