Gå til hovedindhold
Uhyggeligt Græskar Maske - One size

Butterick's AB Uhyggeligt Græskar Maske - One size

Butterick's ABMaskerEAN: 8712026100276
169,9 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 169 kr hos Partyking DK.

Se pris på Butterick's AB Uhyggeligt Græskar Maske - One size

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 169.9 kr.
Partyking DK logo
Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vareLevering: standard
169,9 kr
Uhyggeligt Græskar Maske - One size billede

Uhyggeligt Græskar Maske - One size

Hvad kunne være bedre end at klæde sig ud som et skræmmende græskar til næste halloweenfest! Med denne vanvittigt uhyggelige græskarmaske på hovedet vil du uden tvivl skræmme livet af alle. Denne veldesignede latexmaske har form som et uhyggeligt halloweengræskar i orange med en rød farve omkring øjne og mund for at gøre den ekstra skrækindjagende. Masken har tyndt, sort net ved øjnene og huller til næsen. Den har et stort hul til munden, så du nemt kan drikke med masken på. Materiale: Latex Tyndt net ved øjnene Huller til næse og mund Dækker 3/4 af dit hoved One size (voksenstørrelse)

EAN: 8712026100276Varenr.: 97802-1Levering: standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Butterick's AB Uhyggeligt Græskar Maske - One size lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Butterick's AB Uhyggeligt Græskar Maske - One size. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Partyking DK169,9 krPå lagerstandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Partyking DK, til 169 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Masker.

Beskrivelse

Fra forhandleren Partyking DK:
Hvad kunne være bedre end at klæde sig ud som et skræmmende græskar til næste halloweenfest! Med denne vanvittigt uhyggelige græskarmaske på hovedet vil du uden tvivl skræmme livet af alle. Denne veldesignede latexmaske har form som et uhyggeligt halloweengræskar i orange med en rød farve omkring øjne og mund for at gøre den ekstra skrækindjagende. Masken har tyndt, sort net ved øjnene og huller til næsen. Den har et stort hul til munden, så du nemt kan drikke med masken på. Materiale: Latex Tyndt net ved øjnene Huller til næse og mund Dækker 3/4 af dit hoved One size (voksenstørrelse)

Specifikationer

Producent
Butterick's AB
Artikelnummer (MPN)
250290

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Butterick's AB Uhyggeligt Græskar Maske - One size i 179 dage. Den nuværende pris er 169,9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Uhyggeligt Græskar Maske - One size. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Uhyggeligt Græskar Maske - One size de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. mar.169,9 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret