Gå til hovedindhold
LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys

Ubbink LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys

419 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 419 kr hos Haveglad.dk.

Se pris på Ubbink LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 419 kr.
Haveglad.dk logo
Haveglad.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
419 kr
LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys billede

LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys

LED-Jet Vulcano ½" dyse gør det nemt at skabe forskellige vandeffekter i springvand og havedamme.Dysen kombineres med en LED-ring med 18 koldt hvide LED'er, der giver en flot visuel effekt, både dag og nat.Den passer til Elimax® springvandspumpe

EAN: 8711465502009Varenr.: OL1350200Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Ubbink LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Ubbink LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Haveglad.dk419 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Haveglad.dk, til 419 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Dele og tilbehør til køretøjer.

Beskrivelse

Fra forhandleren Haveglad.dk:
LED-Jet Vulcano ½" dyse gør det nemt at skabe forskellige vandeffekter i springvand og havedamme.Dysen kombineres med en LED-ring med 18 koldt hvide LED'er, der giver en flot visuel effekt, både dag og nat.Den passer til Elimax® springvandspumpe

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Ubbink LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys i 179 dage. Den nuværende pris er 419 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LED-Jet Vulcano ½ Springvandspumpe med lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. mar.419 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret