Gå til hovedindhold
Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml

Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml

HendiKøkken | KøkkenartiklerEAN: 8711369557914

Billigste pris lige nu: 39 kr hos Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør.

Se pris på Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 39 kr.
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør logo
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
39 kr
Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml billede

Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml

Professionel rød dresseringflaske på 700 ml i blød plast. Ideel til præcis dosering, farvekodning og dekorative anretninger i køkkenet.

EAN: 8711369557914Varenr.: 1553211Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør39 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør, til 39 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør:
Professionel rød dresseringflaske på 700 ml i blød plast. Ideel til præcis dosering, farvekodning og dekorative anretninger i køkkenet.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml i 151 dage. Den nuværende pris er 39 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Hendi Dresseringflaske Rød Plast 700 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar.39 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret