Gå til hovedindhold
Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

LakmeShampooEAN: 8429421458535
Tæt på normalprisen
185 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 185 kr hos Lyko DK. Historisk lavpris: 121 kr (april 2026).

Se pris på Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 185 kr.
Lyko DK logo
Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ikke på lagerNy vare
185 kr
Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml billede

Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

Giv dit hår en frisk start med Lakmé Teknia Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml – en effektiv detoxspray, der fjerner metaller og mineraler fra håret, samtidig med at den fugter og giver glans. Perfekt til dig, der vil beskytte håret mod skader fra hårdt vand og forurening.PRODUKTENS FORDELE- Fjerner metaller og mineraler fra håret- Detoxer håret for urenheder- Fugter i dybden for et silkeblødt resultat- Giver glans, blødhed og frisk glødNATURLIG FORMEL- 99 % ingredienser af naturlig oprindelse- Vegansk og cruelty free- Fri for parabener, mineralolier og syntetiske farvestofferAKTIVE INGREDIENSER- Naturligt kelateringskompleks – fra citron, agurk og æble, der effektivt binder og fjerner metaller.- Frugtpektiner – fra æble, citron og drue, der fugter og beskytter håret ved at binde fugt i hårstrået.RESULTAT✔ Håret bliver rent, friskt og fri for ophobninger✔ Beskytter mod skader fra hårdt vand (kobber, calcium m.m.)✔ Giver genoprettet glans, blødhed og smidighed✔ Synligt fugtet og silkeblødt hårDUFTOPLEVELSEEn forfriskende og sofistikeret duft med:Topnoter: grønt æble, bergamotte og et strejf af mynteMidternoter: liljekonval og hvide blomsterBasenoter: blød rav for en frisk, aromatisk følelseAnvendelse:Brug en gang om ugen før vask med TEKNIA Metal Remover Hydra-Shampoo.Spray rigeligt i tørt hår og fordel jævnt i længderne. Lad virke i 5 minutter. Gør håret vådt og vask med Hydra-Shampoo. Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

EAN: 8429421458535Varenr.: 1175-473-0150

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lyko DK185 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lyko DK, til 185 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,6. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 121 kr. Produktet hører til kategorien Shampoo.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 185 kr ligger tæt på normalprisen (180 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Lyko DK:
Giv dit hår en frisk start med Lakmé Teknia Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml – en effektiv detoxspray, der fjerner metaller og mineraler fra håret, samtidig med at den fugter og giver glans. Perfekt til dig, der vil beskytte håret mod skader fra hårdt vand og forurening.PRODUKTENS FORDELE- Fjerner metaller og mineraler fra håret- Detoxer håret for urenheder- Fugter i dybden for et silkeblødt resultat- Giver glans, blødhed og frisk glødNATURLIG FORMEL- 99 % ingredienser af naturlig oprindelse- Vegansk og cruelty free- Fri for parabener, mineralolier og syntetiske farvestofferAKTIVE INGREDIENSER- Naturligt kelateringskompleks – fra citron, agurk og æble, der effektivt binder og fjerner metaller.- Frugtpektiner – fra æble, citron og drue, der fugter og beskytter håret ved at binde fugt i hårstrået.RESULTAT✔ Håret bliver rent, friskt og fri for ophobninger✔ Beskytter mod skader fra hårdt vand (kobber, calcium m.m.)✔ Giver genoprettet glans, blødhed og smidighed✔ Synligt fugtet og silkeblødt hårDUFTOPLEVELSEEn forfriskende og sofistikeret duft med:Topnoter: grønt æble, bergamotte og et strejf af mynteMidternoter: liljekonval og hvide blomsterBasenoter: blød rav for en frisk, aromatisk følelseAnvendelse:Brug en gang om ugen før vask med TEKNIA Metal Remover Hydra-Shampoo.Spray rigeligt i tørt hår og fordel jævnt i længderne. Lad virke i 5 minutter. Gør håret vådt og vask med Hydra-Shampoo. Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml

Specifikationer

Producent
Lakme
Artikelnummer (MPN)
QUT-0002-0001-0066-0150

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
121 kr
Normalpris
180 kr
Lige nu
185 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 180 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Lakme TEKNIA Metal Remover Pre-Shampoo 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr.185 kr64 kr (53%)
18. apr.121 kr64 kr (35%)
17. mar.185 kr37 kr (25%)
3. mar.148 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret