Gå til hovedindhold
Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark

Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark

ApliKontorforsyningEAN: 8410782012818
6 % under normalprisen

Billigste pris lige nu: 286 kr hos RedOffice Konpap. Historisk lavpris: 229 kr (juni 2026).

Se pris på Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 286.25 kr.
RedOffice Konpap logo
RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,4
På lagerNy vareLevering: 1 - 5 dag
-12%286,25 kr
Før 323,75 kr
Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark billede

Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark

Etiket MultiApli i størrelsen 210x297mm er selvklæbende etiketter med lige hjørner, der er perfekte til inkjet, laser og kopimaskiner. Disse etiketter er kendt for deres alsidighed, fleksibilitet og brugervenlighed.Etiketter med lige hjørner for præcist o

EAN: 8410782012818Varenr.: 122.1281Levering: 1 - 5 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1RedOffice Konpap286,25 krPå lager1 - 5 dagKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, RedOffice Konpap, til 286 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 229 kr. Produktet hører til kategorien Kontorforsyning.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 286,25 kr er 6 % under normalprisen (303 kr). Det er et godt tilbud sammenlignet med, hvad produktet normalt koster. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren RedOffice Konpap:
Etiket MultiApli i størrelsen 210x297mm er selvklæbende etiketter med lige hjørner, der er perfekte til inkjet, laser og kopimaskiner. Disse etiketter er kendt for deres alsidighed, fleksibilitet og brugervenlighed.Etiketter med lige hjørner for præcist o

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
229,95 kr
Normalpris
303 kr
Lige nu
286,25 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark i 147 dage. Laveste pris i perioden er 229,95 kr (registreret d. 27. juni 2026), højeste er 369,03 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 303 kr.

Den nuværende pris på 286,25 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Etiket MultiApli 210x297mm 1 stk/ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. jul.286,25 kr24,7 kr (8%)
5. jul.310,95 kr21 kr (7%)
29. jun.289,95 kr60 kr (26%)
27. jun.229,95 kr60 kr (21%)
20. jun.289,95 kr79,08 kr (21%)
19. jun.369,03 kr79,08 kr (27%)
17. jun.289,95 kr79,08 kr (21%)
16. jun.369,03 kr79,08 kr (27%)
3. jun.289,95 kr79,08 kr (21%)
30. maj369,03 kr79,08 kr (27%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret