Gå til hovedindhold
Hot & Cold Pack til Mad Avocado

KIDEK Hot & Cold Pack til Mad Avocado

KIDEKKøkkenudstyrEAN: 8052694018276
59,9 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 59 kr hos Partyking DK.

Se pris på KIDEK Hot & Cold Pack til Mad Avocado

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 59.9 kr.
Partyking DK logo
Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vareLevering: standard
59,9 kr
Hot & Cold Pack til Mad Avocado billede

Hot & Cold Pack til Mad Avocado

Giv din madkasse sin helt egen lille sidekick, som faktisk går op i temperaturen! Denne glade avocado tager gerne med i tasken, madkassen eller picnickurven og holder styr på sagerne, når du er på farten. Perfekt når du vil have, at maden skal føles frisk – uanset om du har suppe eller salat med. En lille luksusdetalje til spisetiden! Hot & Cold Pack til Mad Avocado er et gelpack til mad, som holder indholdet koldt eller varmt. Til køling lægger du gelpacken i fryseren i mindst en time, til varme sænker du den ned i varmt, men ikke kogende vand i Ca. 7 minutter. Nemt at bruge igen og igen, når madkassen fortjener lidt ekstra omsorg! Mål: 10,5 x 13 x 1 cm.

EAN: 8052694018276Varenr.: 113320-1Levering: standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på KIDEK Hot & Cold Pack til Mad Avocado lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på KIDEK Hot & Cold Pack til Mad Avocado. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Partyking DK59,9 krPå lagerstandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Partyking DK, til 59 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Køkkenudstyr.

Beskrivelse

Fra forhandleren Partyking DK:
Giv din madkasse sin helt egen lille sidekick, som faktisk går op i temperaturen! Denne glade avocado tager gerne med i tasken, madkassen eller picnickurven og holder styr på sagerne, når du er på farten. Perfekt når du vil have, at maden skal føles frisk – uanset om du har suppe eller salat med. En lille luksusdetalje til spisetiden! Hot & Cold Pack til Mad Avocado er et gelpack til mad, som holder indholdet koldt eller varmt. Til køling lægger du gelpacken i fryseren i mindst en time, til varme sænker du den ned i varmt, men ikke kogende vand i Ca. 7 minutter. Nemt at bruge igen og igen, når madkassen fortjener lidt ekstra omsorg! Mål: 10,5 x 13 x 1 cm.

Specifikationer

Producent
KIDEK
Artikelnummer (MPN)
190096

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på KIDEK Hot & Cold Pack til Mad Avocado i 172 dage. Den nuværende pris er 59,9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Hot & Cold Pack til Mad Avocado. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Hot & Cold Pack til Mad Avocado de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar.59,9 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret