Gå til hovedindhold
Stonfo Stang Klemme Medium

Stonfo Stang Klemme Medium

StonfoStangholdereEAN: 8028651003951
49,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 49 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Se pris på Stonfo Stang Klemme Medium

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 49.95 kr.
Sportdres Fiskegrej.dk logo
Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
49,95 kr
Stonfo Stang Klemme Medium billede

Stonfo Stang Klemme Medium

Smart anordning til at transportere dine stænger, hvis du ikke bruger stangposer. Der er to klemmer i en pakke. De spændes med et snuptag rundt om din fiskestang, når du har delt stangen i to. Så er den nem at transportere fra sted til sted. Farve kan va

EAN: 8028651003951Varenr.: 62495Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Stonfo Stang Klemme Medium lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Stonfo Stang Klemme Medium. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Sportdres Fiskegrej.dk49,95 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Sportdres Fiskegrej.dk, til 49 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,9 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Sportdres Fiskegrej.dk:
Smart anordning til at transportere dine stænger, hvis du ikke bruger stangposer. Der er to klemmer i en pakke. De spændes med et snuptag rundt om din fiskestang, når du har delt stangen i to. Så er den nem at transportere fra sted til sted. Farve kan va

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Stonfo Stang Klemme Medium i 166 dage. Den nuværende pris er 49,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Stonfo Stang Klemme Medium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Stonfo Stang Klemme Medium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar.49,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret