Gå til hovedindhold
Minimizer-BH med bøjle Amourette

Triumph Minimizer-BH med bøjle Amourette

TriumphTøjEAN: 7613113545875

Billigste pris lige nu: 383 kr hos Cellbes DK.

Se pris på Triumph Minimizer-BH med bøjle Amourette

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 383 kr.
Cellbes DK logo
Cellbes DK
TrustScore 3.5 ud af 53,4
På lagerNy vare
-20%383 kr
Før 479 kr
Minimizer-BH med bøjle Amourette billede

Minimizer-BH med bøjle Amourette

Amourette minimizer-BH fra Triumph. En velsiddende, ikke-vatteret minimizer-bh med bøjle og smukke blondedetaljer. Tilpasser sig barmen og giver maksimal komfort og rigtig god støtte. Reducerer barmen med en skålstørrelse. • Bøjle-BH som reducerer brystmålets udseende med én størrelse (minimizer). • Blød, komfortabel bh med formsyede, uforede skåle. • Bløde sømme for optimal komfort. • Formede bøjler. • Overskål i blød blonde til at følge kroppens naturlige kurver med stræk. • Underskål i formfast jersey med blød bomuldsfølelse. • Sidesektion i blød mikrofiber. • Justerbare, brede skulderstropper for ekstra god støtte. • Lidt bredere, formede vinger i jævn, elastisk jersey. • Dobbeltradet knapning bagpå, treradet knapning på de større størrelser.

EAN: 7613113545875Varenr.: 620205-0096-0095D

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Triumph Minimizer-BH med bøjle Amourette lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Triumph Minimizer-BH med bøjle Amourette. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Cellbes DK383 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Cellbes DK, til 383 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,4. Produktet hører til kategorien Tøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Cellbes DK:
Amourette minimizer-BH fra Triumph. En velsiddende, ikke-vatteret minimizer-bh med bøjle og smukke blondedetaljer. Tilpasser sig barmen og giver maksimal komfort og rigtig god støtte. Reducerer barmen med en skålstørrelse. • Bøjle-BH som reducerer brystmålets udseende med én størrelse (minimizer). • Blød, komfortabel bh med formsyede, uforede skåle. • Bløde sømme for optimal komfort. • Formede bøjler. • Overskål i blød blonde til at følge kroppens naturlige kurver med stræk. • Underskål i formfast jersey med blød bomuldsfølelse. • Sidesektion i blød mikrofiber. • Justerbare, brede skulderstropper for ekstra god støtte. • Lidt bredere, formede vinger i jævn, elastisk jersey. • Dobbeltradet knapning bagpå, treradet knapning på de større størrelser.

Specifikationer

Producent
Triumph
Materiale
[{"MaterialComposition":"","Colors":["Mørklilla"],"Percentage":"68%","Material":"polyamid"},{"MaterialComposition":"","Colors":["Mørklilla"],"Percentage":"32%","Material":"elastan"}]
Størrelse
95D

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
383 kr
Normalpris
388 kr
Lige nu
383 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Triumph Minimizer-BH med bøjle Amourette i 88 dage. Laveste pris i perioden er 383 kr (registreret d. 9. juni 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 388 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Minimizer-BH med bøjle Amourette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Minimizer-BH med bøjle Amourette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. jun.383 kr96 kr (20%)
4. jun.479 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret