Gå til hovedindhold
Granlund forbor 1B 6,5 mm

Granlund forbor 1B 6,5 mm

GranlundBorebitEAN: 7393906501201
-15%562,75 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 663,75 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 562 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Granlund forbor 1B 6,5 mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 562.75 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-15%562,75 kr
Før 663,75 kr
Granlund forbor 1B 6,5 mm billede

Granlund forbor 1B 6,5 mm

Dette avancerede produkt er en højpræcisions forboret, nøje udformet til at tackle det indledende skærearbejde på forskellige materialer, hvilket er afgørende forud for mere detaljeret bearbejdning med enten tapbor eller forsænker. Hovedformålet med dette

EAN: 7393906501201Varenr.: 256966Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Granlund forbor 1B 6,5 mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Granlund forbor 1B 6,5 mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk562,75 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 562 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Borebit.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Dette avancerede produkt er en højpræcisions forboret, nøje udformet til at tackle det indledende skærearbejde på forskellige materialer, hvilket er afgørende forud for mere detaljeret bearbejdning med enten tapbor eller forsænker. Hovedformålet med dette

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Granlund forbor 1B 6,5 mm i 174 dage. Den nuværende pris er 562,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Granlund forbor 1B 6,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Granlund forbor 1B 6,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.562,75 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret