Gå til hovedindhold
Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder

Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder

HusqvarnaBenzin BuskrydderEAN: 7392930328198
-20%3.199 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 3.199 kr hos Almas Park & Fritid.

Se pris på Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 3199 kr.
Almas Park & Fritid logo
Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
-20%3.199 kr
Før 3.999 kr
Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder billede

Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder

Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder Professionel kraft i let format Let og robust buskrydder til krævende opgaver Husqvarna 525RX Mark II er en højtydende 25cc benzinbuskrydder, udviklet til professionel brug. Den kombinerer lav vægt, stor skærebredde og

EAN: 7392930328198Varenr.: HQ9704466-01Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Almas Park & Fritid3.199 krIkke på lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Almas Park & Fritid, til 3.199 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5.

Beskrivelse

Fra forhandleren Almas Park & Fritid:
Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder Professionel kraft i let format Let og robust buskrydder til krævende opgaver Husqvarna 525RX Mark II er en højtydende 25cc benzinbuskrydder, udviklet til professionel brug. Den kombinerer lav vægt, stor skærebredde og

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
3.199 kr
Normalpris
3.212 kr
Lige nu
3.199 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder i 125 dage. Laveste pris i perioden er 3.199 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 3.212 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Husqvarna 525RX Mark II Buskrydder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr.3.199 kr200 kr (6%)
22. apr.3.399 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret