Gå til hovedindhold
Mappe m/elastik A4 rød

WhiteLabel Mappe m/elastik A4 rød

WhiteLabelMapperEAN: 7392265500054
17 % over normalprisen

Billigste pris lige nu: 37 kr hos RedOffice Konpap. Historisk lavpris: 19 kr (august 2026).

Se pris på WhiteLabel Mappe m/elastik A4 rød

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 37.5 kr.
RedOffice Konpap logo
RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,4
På lagerNy vareLevering: 1 - 5 dag
-17%37,5 kr
Før 45,01 kr
Mappe m/elastik A4 rød billede

Mappe m/elastik A4 rød

BNT elastikmappe i A4-format er en praktisk og robust løsning i rød karton, ideel til opbevaring, organisering og præsentation af dokumenter.Størrelse: A4Farve: RødMateriale: Kraftigt kartonMed 3 klapper og matchende elastikIdeel til kontor, skole og stud

EAN: 7392265500054Varenr.: 179.5301 09Levering: 1 - 5 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på WhiteLabel Mappe m/elastik A4 rød lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på WhiteLabel Mappe m/elastik A4 rød. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1RedOffice Konpap37,5 krPå lager1 - 5 dagKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, RedOffice Konpap, til 37 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 19 kr. Produktet hører til kategorien Mapper.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 37,5 kr er 17 % over normalprisen (32 kr). Laveste målte pris er 19,95 kr. Sæt en prisalarm, så får du besked, hvis prisen falder igen. Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren RedOffice Konpap:
BNT elastikmappe i A4-format er en praktisk og robust løsning i rød karton, ideel til opbevaring, organisering og præsentation af dokumenter.Størrelse: A4Farve: RødMateriale: Kraftigt kartonMed 3 klapper og matchende elastikIdeel til kontor, skole og stud

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
19,95 kr
Normalpris
32 kr
Lige nu
37,5 kr

PriceTracker har fulgt prisen på WhiteLabel Mappe m/elastik A4 rød i 121 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 37,5 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 32 kr.

Den nuværende pris på 37,5 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 88% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Mappe m/elastik A4 rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Mappe m/elastik A4 rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. aug.37,5 kr17,55 kr (88%)
29. aug.19,95 kr17,55 kr (47%)
2. jul.37,5 kr17,55 kr (88%)
1. jul.19,95 kr17,55 kr (47%)
30. jun.37,5 kr17,55 kr (88%)
29. jun.19,95 kr17,55 kr (47%)
28. jun.37,5 kr17,55 kr (88%)
27. jun.19,95 kr17,55 kr (47%)
26. jun.37,5 kr17,55 kr (88%)
25. jun.19,95 kr17,55 kr (47%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret