Gå til hovedindhold
ABA 270 spændebånd sortiment

ABA 270 spændebånd sortiment

LegetøjEAN: 7391458839605
2.373,75 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 2.373 kr hos Specialbutikken.

Se pris på ABA 270 spændebånd sortiment

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 2373.75 kr.
Specialbutikken logo
Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-5 hverdage
2.373,75 kr
ABA 270 spændebånd sortiment billede

ABA 270 spændebånd sortiment

Sortimentskuffert med 10 størrelser ABA spændebånd fra 8-14 til 44-56 mm. Ialt 270 stk spændebånd. Inklusiv fleksibel spændebåndsskruetrækker.

EAN: 7391458839605Varenr.: 662449Levering: 2-5 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på ABA 270 spændebånd sortiment lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på ABA 270 spændebånd sortiment. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Specialbutikken2.373,75 krPå lager2-5 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Specialbutikken, til 2.373 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Specialbutikken:
Sortimentskuffert med 10 størrelser ABA spændebånd fra 8-14 til 44-56 mm. Ialt 270 stk spændebånd. Inklusiv fleksibel spændebåndsskruetrækker.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på ABA 270 spændebånd sortiment i 174 dage. Den nuværende pris er 2.373,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ABA 270 spændebånd sortiment. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ABA 270 spændebånd sortiment de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.2.373,75 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret