Gå til hovedindhold
Lys med skumringssensor, Lille Hvid

Lys med skumringssensor, Lille Hvid

BelysningEAN: 7391267171156
125 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 125 kr hos SmartaSaker DK.

Se pris på Lys med skumringssensor, Lille Hvid

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 125 kr.
SmartaSaker DK logo
SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
På lagerNy vare
125 kr
Lys med skumringssensor, Lille Hvid billede

Lys med skumringssensor, Lille Hvid

Realistisk blafrende skærIndbygget skumringssensorStarter i skumringen og er tændt i 12 timerFlot batteridrevet lys med skumringssensor, der lyser i skumringen og lyser herefter i cirka 12 timer. Lyset skinner med en behagelig flamme og er både egnet til at stille i vinduet samt i en lanterne på kirkegården og i haven. Når lyset er sat på skumringstilstand, tænder det af sig selv, når det begynder at blive mørkt, og lyser indtil det begynder at lyse igen. Den energieffektive flamme giver en brændetid på omkring 400 timer og det batteridrevne plastiklys er fugttæt, brandsikkert og kan tændes selv når du ikke er hjemme.Lyset kan også tændes og slukkes manuelt med on/off/ twilight mode knappen i bunden. Hvis du sætter det på ON, fungerer det også indendørs selvom om der er lyst i rummet.Lyset fås i to højder. Det lille lys er 10 cm højt og 6 cm i diameter. Det store lys er 16 cm højt og 7 cm i diameter. Hvert lys er drevet af et 1 LR14/C batteri (købes separat).

EAN: 7391267171156Varenr.: 10948-S

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Lys med skumringssensor, Lille Hvid lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Lys med skumringssensor, Lille Hvid. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1SmartaSaker DK125 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, SmartaSaker DK, til 125 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4. Produktet hører til kategorien Belysning.

Beskrivelse

Fra forhandleren SmartaSaker DK:
Realistisk blafrende skærIndbygget skumringssensorStarter i skumringen og er tændt i 12 timerFlot batteridrevet lys med skumringssensor, der lyser i skumringen og lyser herefter i cirka 12 timer. Lyset skinner med en behagelig flamme og er både egnet til at stille i vinduet samt i en lanterne på kirkegården og i haven. Når lyset er sat på skumringstilstand, tænder det af sig selv, når det begynder at blive mørkt, og lyser indtil det begynder at lyse igen. Den energieffektive flamme giver en brændetid på omkring 400 timer og det batteridrevne plastiklys er fugttæt, brandsikkert og kan tændes selv når du ikke er hjemme.Lyset kan også tændes og slukkes manuelt med on/off/ twilight mode knappen i bunden. Hvis du sætter det på ON, fungerer det også indendørs selvom om der er lyst i rummet.Lyset fås i to højder. Det lille lys er 10 cm højt og 6 cm i diameter. Det store lys er 16 cm højt og 7 cm i diameter. Hvert lys er drevet af et 1 LR14/C batteri (købes separat).

Specifikationer

Størrelse
Lille hvid
Artikelnummer (MPN)
4969

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Lys med skumringssensor, Lille Hvid i 110 dage. Den nuværende pris er 125 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lys med skumringssensor, Lille Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lys med skumringssensor, Lille Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj125 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret