Gå til hovedindhold
Refill 24-pak Sticky UV-fælde

Biobasis® Refill 24-pak Sticky UV-fælde

Biobasis®SkadedyrsbekæmpelseEAN: 7350094671666
87,7 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 87 kr hos Stick-shop.dk.

Se pris på Biobasis® Refill 24-pak Sticky UV-fælde

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 87.7 kr.
Stick-shop.dk logo
Stick-shop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
På lagerNy vareLevering: Standard
87,7 kr
Refill 24-pak Sticky UV-fælde billede

Refill 24-pak Sticky UV-fælde

24 stykker limark – refill til Biobasis Sticky UV-fælde:.fakta-lista { list-style: none; padding-left: 20px; /* indrag före hela listan */ margin: 0 0 15px 0; }.fakta-lista li { position: relative; padding-left: 22px; /* avstånd mellan symbol och text */ margin-bottom: 6px; font-size: 1rem; line-height: 1.2; }.fakta-lista li::before { content: "›"; color: #f15a24; font-weight: normal; font-size: 1.6em; position: absolute; left: 0; top: 50%; transform: translateY(-52%); /* finjusterad för perfekt vertikal placering */ line-height: 1; }Insekter fanges på limarketHelt giftfritSikkert for børn og husdyrLimarkene udskiftes nemt, når det forrige limark enten er blevet fyldt med fangst eller har mistet sin klæbeevne pga. støv og snavs. Fjern blot beskyttelsesfilmen, og placer det i UV-fælden med limsiden mod væggen.

EAN: 7350094671666Varenr.: F1C696Levering: Standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Biobasis® Refill 24-pak Sticky UV-fælde lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Biobasis® Refill 24-pak Sticky UV-fælde. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Stick-shop.dk87,7 krPå lagerStandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Stick-shop.dk, til 87 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2. Produktet hører til kategorien Skadedyrsbekæmpelse.

Beskrivelse

Fra forhandleren Stick-shop.dk:
24 stykker limark – refill til Biobasis Sticky UV-fælde:.fakta-lista { list-style: none; padding-left: 20px; /* indrag före hela listan */ margin: 0 0 15px 0; } .fakta-lista li { position: relative; padding-left: 22px; /* avstånd mellan symbol och text */ margin-bottom: 6px; font-size: 1rem; line-height: 1.2; } .fakta-lista li::before { content: "›"; color: #f15a24; font-weight: normal; font-size: 1.6em; position: absolute; left: 0; top: 50%; transform: translateY(-52%); /* finjusterad för perfekt vertikal placering */ line-height: 1; }Insekter fanges på limarketHelt giftfritSikkert for børn og husdyrLimarkene udskiftes nemt, når det forrige limark enten er blevet fyldt med fangst eller har mistet sin klæbeevne pga. støv og snavs. Fjern blot beskyttelsesfilmen, og placer det i UV-fælden med limsiden mod væggen.

Specifikationer

Producent
Biobasis®
Artikelnummer (MPN)
RSU024

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Biobasis® Refill 24-pak Sticky UV-fælde i 109 dage. Den nuværende pris er 87,7 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Refill 24-pak Sticky UV-fælde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Refill 24-pak Sticky UV-fælde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj87,7 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret