Gå til hovedindhold
Humble Dental floss cinnamon

The Humble Humble Dental floss cinnamon

The HumbleTandtrådEAN: 7350075692697

Billigste pris lige nu: 25 kr hos Den Glade Mund.

Se pris på The Humble Humble Dental floss cinnamon

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 25.2 kr.
Den Glade Mund logo
Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
-10%25,2 kr
Før 28 kr
Humble Dental floss cinnamon billede

Humble Dental floss cinnamon

Humble Dental Floss Cinnamon er en tandtråd med karakter Til dig der ønsker en varm og krydret smag i din mundpleje. Den veganske voks sikrer skånsom glideevne, mens den plastfri tråd og emballage respekterer miljøet. Egenskaber og fordele: Krydret s

EAN: 7350075692697Varenr.: 18003Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på The Humble Humble Dental floss cinnamon lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på The Humble Humble Dental floss cinnamon. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Den Glade Mund25,2 krPå lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Den Glade Mund, til 25 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Tandtråd.

Beskrivelse

Fra forhandleren Den Glade Mund:
Humble Dental Floss Cinnamon er en tandtråd med karakter Til dig der ønsker en varm og krydret smag i din mundpleje. Den veganske voks sikrer skånsom glideevne, mens den plastfri tråd og emballage respekterer miljøet. Egenskaber og fordele: Krydret s

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
25,2 kr
Normalpris
26 kr
Lige nu
25,2 kr

PriceTracker har fulgt prisen på The Humble Humble Dental floss cinnamon i 20 dage. Laveste pris i perioden er 25,2 kr (registreret d. 17. august 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Humble Dental floss cinnamon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Humble Dental floss cinnamon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. aug.25,2 kr2,8 kr (10%)
10. aug.28 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret