Gå til hovedindhold
Large Tote Bag

Large Tote Bag

Tilbehør til tøjEAN: 7333341399964
179,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 179 kr hos Bubbleroom DK.

Se pris på Large Tote Bag

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 179.95 kr.
Bubbleroom DK logo
Bubbleroom DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
179,95 kr
Large Tote Bag billede

Large Tote Bag

Stilren taske fra BUBBLEROOM. - Lomme i midten med en lynlås. - Skulderstrop med en knudedetalje på den ene side. - Skulderstroplængde 52 cm. - Længde: 35cm, Bredde: 13cm, Højde: 35cm. - Kunstlæder.

EAN: 7333341399964Varenr.: 717318-2068-00ONE

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Large Tote Bag lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Large Tote Bag. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Bubbleroom DK179,95 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Bubbleroom DK, til 179 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Tilbehør til tøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Bubbleroom DK:
Stilren taske fra BUBBLEROOM. - Lomme i midten med en lynlås. - Skulderstrop med en knudedetalje på den ene side. - Skulderstroplængde 52 cm. - Længde: 35cm, Bredde: 13cm, Højde: 35cm. - Kunstlæder.

Specifikationer

Producent
BUBBLEROOM
Materiale
Outer fabric : 100% Polyurethane Lining : 100% Polyester
Artikelnummer (MPN)
717318-2068-00ONE

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Large Tote Bag i 117 dage. Den nuværende pris er 179,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Large Tote Bag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Large Tote Bag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj179,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret