Gå til hovedindhold
Francesca Plateau High Heel

Francesca Plateau High Heel

SkoEAN: 7333340185490
89,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 89 kr hos Bubbleroom DK.

Se pris på Francesca Plateau High Heel

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 89.95 kr.
Bubbleroom DK logo
Bubbleroom DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
89,95 kr
Francesca Plateau High Heel billede

Francesca Plateau High Heel

Festlig, fin højhælet sko fra BUBBLEROOM. - Sål med plateau - Grov hæl - Ankelkæde - Sålhøjde: 10 - Ydermateriale: Fremstillet af kunststof Sål: Fremstillet af gummi

EAN: 7333340185490Varenr.: 703797-0001-00036

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Francesca Plateau High Heel lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Francesca Plateau High Heel. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Bubbleroom DK89,95 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Bubbleroom DK, til 89 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Sko.

Beskrivelse

Fra forhandleren Bubbleroom DK:
Festlig, fin højhælet sko fra BUBBLEROOM. - Sål med plateau - Grov hæl - Ankelkæde - Sålhøjde: 10 - Ydermateriale: Fremstillet af kunststof Sål: Fremstillet af gummi

Specifikationer

Producent
BUBBLEROOM
Artikelnummer (MPN)
703797-0001-00036

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Francesca Plateau High Heel i 117 dage. Den nuværende pris er 89,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Francesca Plateau High Heel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Francesca Plateau High Heel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj89,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret