Gå til hovedindhold
Elodie Hagesmæk, Dreamseeker

Elodie Details Elodie Hagesmæk, Dreamseeker

Elodie DetailsService og bestikEAN: 7333222014542

Billigste pris lige nu: 112 kr hos Byhappyme Danmark. Prisen er faldet 25 % den seneste måned.

Se pris på Elodie Details Elodie Hagesmæk, Dreamseeker

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 112.46 kr.
Byhappyme Danmark logo
Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
-25%112,46 kr
Før 149,95 kr
Elodie Hagesmæk, Dreamseeker billede

Elodie Hagesmæk, Dreamseeker

Søde hagesmækker fra Elodie som gør det nemt at indtage hverdagens måltider Denne søde hagesmæk fra Elodie er et perfekt tilbehør til alle småbørnsfamilier. Hagesmækken er produceret i OEKO-TEX certificeret materiale, som gør, at den tørrer hurtigt efter

EAN: 7333222014542Varenr.: BHMDKDK6892Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Elodie Details Elodie Hagesmæk, Dreamseeker lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Elodie Details Elodie Hagesmæk, Dreamseeker. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Byhappyme Danmark112,46 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Byhappyme Danmark, til 112 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5. Produktet hører til kategorien Service og bestik.

Beskrivelse

Fra forhandleren Byhappyme Danmark:
Søde hagesmækker fra Elodie som gør det nemt at indtage hverdagens måltider Denne søde hagesmæk fra Elodie er et perfekt tilbehør til alle småbørnsfamilier. Hagesmækken er produceret i OEKO-TEX certificeret materiale, som gør, at den tørrer hurtigt efter

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
112,46 kr
Normalpris
144 kr
Lige nu
112,46 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Elodie Details Elodie Hagesmæk, Dreamseeker i 175 dage. Laveste pris i perioden er 112,46 kr (registreret d. 1. august 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 144 kr.

Den nuværende pris på 112,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Elodie Hagesmæk, Dreamseeker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Elodie Hagesmæk, Dreamseeker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. aug.112,46 kr37,49 kr (25%)
9. mar.149,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret