Gå til hovedindhold
Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi

Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi

Mini RodiniSokkerEAN: 7332754712193
Godt tidspunkt at købe

Billigste pris lige nu: 104 kr hos Kids-world.dk. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt. Prisen er faldet 17 % den seneste måned.

Se pris på Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 104.98 kr.
Kids-world.dk logo
Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
-50%104,98 kr
Før 209,95 kr
Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi billede

Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi

EAN: 7332754712193Varenr.: 417107-6291750Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Kids-world.dk104,98 krPå lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Kids-world.dk, til 104 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Sokker.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 104,98 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 122 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Specifikationer

Farve
Gul/Hvid/Sort
Størrelse
24/27

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
104,98 kr
Normalpris
156 kr
Lige nu
104,98 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi i 122 dage. Laveste pris i perioden er 104,98 kr (registreret d. 2. august 2026), højeste er 209,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 156 kr.

Den nuværende pris på 104,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mini Rodini Strømper - 3-pak - Doggie - Multi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. aug.104,98 kr20,99 kr (17%)
2. jul.125,97 kr21 kr (14%)
16. jun.146,97 kr62,98 kr (30%)
1. maj209,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret