Gå til hovedindhold
ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L

ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L

ERNSTVandkanderEAN: 7332481084358
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 192 kr hos KitchenTime DK. Historisk lavpris: 179 kr (august 2026). Prisen er steget 7 % den seneste måned.

Se pris på ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 192 kr.
KitchenTime DK logo
KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vare
-36%192 kr
Før 299 kr
ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L billede

ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L

EAN: 7332481084358Varenr.: 657697-01

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1KitchenTime DK192 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, KitchenTime DK, til 192 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 179 kr. Produktet hører til kategorien Vandkander.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 192 kr ligger tæt på normalprisen (196 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Producent
ERNST

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
179 kr
Normalpris
196 kr
Lige nu
192 kr

PriceTracker har fulgt prisen på ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L i 154 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 9. juli 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 196 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for ERNST Ernst vandkande Naturhvid, 3 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. aug.192 kr13 kr (7%)
13. aug.179 kr14 kr (7%)
12. aug.193 kr14 kr (8%)
11. aug.179 kr14 kr (7%)
10. aug.193 kr14 kr (8%)
5. aug.179 kr14 kr (7%)
4. aug.193 kr14 kr (8%)
9. jul.179 kr15 kr (8%)
20. jun.194 kr7 kr (3%)
18. apr.201 kr23 kr (10%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret