Gå til hovedindhold
Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød

Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød

OceanflexLegetøjEAN: 7332467287568

Billigste pris lige nu: 828 kr hos Watski DK.

Se pris på Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 828 kr.
Watski DK logo
Watski DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vare
-7%828 kr
Før 890 kr
Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød billede

Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød

Lavspændingskabel til havmiljø. Det er beskyttet mod høje temperaturer af PVC-kappe og fortinnede kobbertråde, som gør kablet modstandsdygtigt over for fugt og korrosion. Beregning af anbefalet kabelareal: [vc_raw_html]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 Overholder ISO672-1:2011 (klasse B) 105°C. Maks. 60 V og egnet til temperaturområder mellem -40 °C og 105 °C, kortvarigt op til 120 °C. Modstandsdygtig over for benzin, diesel og smøreolier samt fortyndede syrer. De kan specialbestilles i andre farver. Dimension Dia. Antal tråde/mål Maks. modstand pr. m (20°C) 1,5 mm2 2,4 mm 21/0,3 mm 0,0130 ohm 2,5 mm2 3,0 mm 35/0,3 mm 0,00782 ohm 4,0 mm2 3,7 mm 56/0,3 mm 0,00485 ohm 6,0 mm2 4,3 mm 84/0,3 mm 0,00323 ohm 10,0 mm2 6,0 mm 80/0,4 mm 0,00185 ohm

EAN: 7332467287568Varenr.: 137519

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Watski DK828 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Watski DK, til 828 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Watski DK:
Lavspændingskabel til havmiljø. Det er beskyttet mod høje temperaturer af PVC-kappe og fortinnede kobbertråde, som gør kablet modstandsdygtigt over for fugt og korrosion. Beregning af anbefalet kabelareal: [vc_raw_html]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 Overholder ISO672-1:2011 (klasse B) 105°C. Maks. 60 V og egnet til temperaturområder mellem -40 °C og 105 °C, kortvarigt op til 120 °C. Modstandsdygtig over for benzin, diesel og smøreolier samt fortyndede syrer. De kan specialbestilles i andre farver. Dimension Dia. Antal tråde/mål Maks. modstand pr. m (20°C) 1,5 mm2 2,4 mm 21/0,3 mm 0,0130 ohm 2,5 mm2 3,0 mm 35/0,3 mm 0,00782 ohm 4,0 mm2 3,7 mm 56/0,3 mm 0,00485 ohm 6,0 mm2 4,3 mm 84/0,3 mm 0,00323 ohm 10,0 mm2 6,0 mm 80/0,4 mm 0,00185 ohm

Specifikationer

Producent
Oceanflex
Artikelnummer (MPN)
P205888

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
828 kr
Normalpris
846 kr
Lige nu
828 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød i 111 dage. Laveste pris i perioden er 828 kr (registreret d. 13. juni 2026), højeste er 890 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 846 kr.

Den nuværende pris på 828 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Oceanflex 1,5 mm2 fortinnet 100 m rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. jun.828 kr62 kr (7%)
12. maj890 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret