Gå til hovedindhold
By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

By LykoHårplejeEAN: 7331162993415
83,8 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 83 kr hos Lyko DK. Historisk lavpris: 62 kr (marts 2026).

Se pris på By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 83.8 kr.
Lyko DK logo
Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
På lagerNy vare
83,8 kr
By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml billede

By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

En perfekt BFF til slidte, sammenfiltrede lokker! Denne plejende, lette creme er en effektiv multitasker, der udfiltrer, varmebeskytter, booster hårets glans og tæmmer frizz - alt sammen på én gang. Anvendelse: Massér ind i håndklædetørt hår, og style som normalt. By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

EAN: 7331162993415Varenr.: 1189-E12-0200

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lyko DK83,8 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lyko DK, til 83 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,6. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 62 kr. Produktet hører til kategorien Hårpleje.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lyko DK:
En perfekt BFF til slidte, sammenfiltrede lokker! Denne plejende, lette creme er en effektiv multitasker, der udfiltrer, varmebeskytter, booster hårets glans og tæmmer frizz - alt sammen på én gang. Anvendelse: Massér ind i håndklædetørt hår, og style som normalt. By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml

Specifikationer

Producent
By Lyko
Artikelnummer (MPN)
1189-E12-0200

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
62,85 kr
Normalpris
82 kr
Lige nu
83,8 kr

PriceTracker har fulgt prisen på By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 62,85 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 83,8 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 82 kr.

Den nuværende pris på 83,8 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for By Lyko Less Mess Leave-in-creme 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. mar.83,8 kr20,95 kr (33%)
3. mar.62,85 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret