Gå til hovedindhold
Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv

Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv

Pluto DesignIndretningEAN: 7330123004306
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 96 kr hos KitchenTime DK. Historisk lavpris: 82 kr (august 2026).

Se pris på Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 96 kr.
KitchenTime DK logo
KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vare
-25%96 kr
Før 128 kr
Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv billede

Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv

EAN: 7330123004306Varenr.: 512889-01

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1KitchenTime DK96 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, KitchenTime DK, til 96 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 82 kr. Produktet hører til kategorien Indretning.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 96 kr ligger tæt på normalprisen (93 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Producent
Pluto Design

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
82 kr
Normalpris
93 kr
Lige nu
96 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv i 168 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 16. august 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 93 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Pluto Design Gran fyrfadsstage medium Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. aug.96 kr11,12 kr (13%)
26. aug.84,88 kr
24. aug.84,98 kr11,02 kr (11%)
23. aug.96 kr11,05 kr (13%)
22. aug.84,95 kr
21. aug.85,34 kr
20. aug.85,17 kr
19. aug.85,36 kr
18. aug.85,43 kr
17. aug.85,31 kr3,31 kr (4%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret