Gå til hovedindhold
Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L

Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L

UndertøjEAN: 7321465920201
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 239 kr hos Björn Borg DK. Historisk lavpris: 209 kr (juni 2026). Prisen er steget 14 % den seneste måned.

Se pris på Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 239 kr.
Björn Borg DK logo
Björn Borg DK
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vare
-20%239 kr
Før 299 kr
Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L billede

Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L

Björn Borg Cotton Stretch Brief 3-pak tilbyder hverdagskomfort og stil til mænd. Fremstillet i blød bomuld kombineret med elastan giver disse underbukser fleksibilitet og åndbarhed. Hver brief har en mellemhøj talje for sikker dækning og et design uden ben for optimal bevægelsesfrihed. Sømme, der forebygger skure, øger komforten ved daglig brug, mens den ikoniske Björn Borg-linning tilføjer signaturbranding. * Blød bomuld kombineret med elastan giver åndbar stretch og komfort * Mellemhøj talje sikrer god og pålidelig dækning * Sømme, der forebygger skure, forbedrer komforten hele dagen * Ikonisk Björn Borg-linning leverer signaturbranding

EAN: 7321465920201Varenr.: 10005888_MP001-L

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Björn Borg DK239 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Björn Borg DK, til 239 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 209 kr. Produktet hører til kategorien Undertøj.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 239 kr ligger tæt på normalprisen (231 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Björn Borg DK:
Björn Borg Cotton Stretch Brief 3-pak tilbyder hverdagskomfort og stil til mænd. Fremstillet i blød bomuld kombineret med elastan giver disse underbukser fleksibilitet og åndbarhed. Hver brief har en mellemhøj talje for sikker dækning og et design uden ben for optimal bevægelsesfrihed. Sømme, der forebygger skure, øger komforten ved daglig brug, mens den ikoniske Björn Borg-linning tilføjer signaturbranding. * Blød bomuld kombineret med elastan giver åndbar stretch og komfort * Mellemhøj talje sikrer god og pålidelig dækning * Sømme, der forebygger skure, forbedrer komforten hele dagen * Ikonisk Björn Borg-linning leverer signaturbranding

Specifikationer

Producent
björn borg
Materiale
Bomuld

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
209 kr
Normalpris
231 kr
Lige nu
239 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L i 88 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 12. juni 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 231 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Björn Borg Cotton Stretch Briefs 3-pack Sort, L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. aug.239 kr60 kr (20%)
4. aug.299 kr90 kr (43%)
12. jun.209 kr90 kr (30%)
29. maj299 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret