Gå til hovedindhold
Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm

Bahco Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm

BahcoSkruenøglerEAN: 7314151001292

Billigste pris lige nu: 203 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Bahco Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 203.13 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-37%203,13 kr
Før 320 kr
Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm billede

Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm

Denne dobbelte ringnøgle er designet med forkrøppede ringender, der opfylder kravene i DIN 838, ISO 1085 og ISO 10104 standarderne. Den er fremstillet af et holdbart og højtlegeret stål, der sikrer lang levetid og effektivitet ved brug. Ringnøglen besidde

EAN: 7314151001292Varenr.: 287318Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Bahco Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Bahco Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk203,13 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 203 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Skruenøgler.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Denne dobbelte ringnøgle er designet med forkrøppede ringender, der opfylder kravene i DIN 838, ISO 1085 og ISO 10104 standarderne. Den er fremstillet af et holdbart og højtlegeret stål, der sikrer lang levetid og effektivitet ved brug. Ringnøglen besidde

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Bahco Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm i 6 dage. Den nuværende pris er 203,13 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Dobbelt ringnøgle 2M 24-26 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. aug.203,13 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret