Gå til hovedindhold
MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m

MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m

MicroconnectStikdåse 6 udtagEAN: 7309860868090
169 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 169 kr hos Av-Cables DK.

Se pris på MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 169 kr.
Av-Cables DK logo
Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
169 kr
MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m billede

MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m

Med 6 danske stik (Type K) og et 3,0 meter langt kabel samler denne Microconnect stikdåse strøm til op til seks enheder fra én enkelt vægkontakt. Stikdåsen passer til hjem, kontor, arbejdsstation, TV-opsætning, IT-udstyr og AV-udstyr. Det lange kabel gør det nemt at nå fra vægudtaget til skrivebord eller arbejdsstation, selv når stikkontakten sidder et stykke væk. Seks udtag til dit udstyr Med 6 stk. danske stik (Type K) får du plads til både IT-udstyr og AV-udstyr samme sted. Du kan samle strøm til computer, skærm, printer eller TV-opsætning i én stikdåse i stedet for flere løse adaptere. Fleksibel placering med 3,0 meter kabel Kabellængden på 3,0 meter giver fleksibilitet, når stikkontakten ikke sidder lige dér, hvor du bruger dit udstyr. Det pladsbesparende design gør det nemt at placere stikdåsen diskret, og den solide konstruktion er egnet til indendørs brug i både hjem og kontor. I pakken: MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m.

EAN: 7309860868090Varenr.: 86809

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Av-Cables DK169 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Av-Cables DK, til 169 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Av-Cables DK:
Med 6 danske stik (Type K) og et 3,0 meter langt kabel samler denne Microconnect stikdåse strøm til op til seks enheder fra én enkelt vægkontakt. Stikdåsen passer til hjem, kontor, arbejdsstation, TV-opsætning, IT-udstyr og AV-udstyr. Det lange kabel gør det nemt at nå fra vægudtaget til skrivebord eller arbejdsstation, selv når stikkontakten sidder et stykke væk. Seks udtag til dit udstyr Med 6 stk. danske stik (Type K) får du plads til både IT-udstyr og AV-udstyr samme sted. Du kan samle strøm til computer, skærm, printer eller TV-opsætning i én stikdåse i stedet for flere løse adaptere. Fleksibel placering med 3,0 meter kabel Kabellængden på 3,0 meter giver fleksibilitet, når stikkontakten ikke sidder lige dér, hvor du bruger dit udstyr. Det pladsbesparende design gør det nemt at placere stikdåsen diskret, og den solide konstruktion er egnet til indendørs brug i både hjem og kontor. I pakken: MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m.

Specifikationer

Producent
Microconnect
Artikelnummer (MPN)
W128433102

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m i 136 dage. Den nuværende pris er 169 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for MicroConnect dansk stikdåse - 6-vejs - Sort - 3m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr.169 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret