Gå til hovedindhold
Xbox Elite Series 2 Trådløs controller

Xbox Elite Series 2 Trådløs controller

XboxMicrosoft Xbox ControllerEAN: 7309860651364
1.269 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.269 kr hos Av-Cables DK.

Se pris på Xbox Elite Series 2 Trådløs controller

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1269 kr.
Av-Cables DK logo
Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
1.269 kr
Xbox Elite Series 2 Trådløs controller billede

Xbox Elite Series 2 Trådløs controller

Få præcis styring til dine spil med Xbox Elite Series 2 trådløs controller. Modellen er velegnet til xbox-konsol og pc, så du kan bruge den samme håndkontrol på begge platforme. Controlleren er trådløs, så du slipper for kabel mellem dig og din xbox-konsol eller pc. Med en gummiagtig overflade får du et mere sikkert greb om håndkontrollen, hvilket er en fordel i længere gaming-sessions. Til Xbox-konsol og computer Controlleren kan bruges med xbox-konsol og computer, hvilket gør den oplagt, hvis du spiller på begge platforme. Det gør det nemmere at have én primær controller til dine spil i stedet for at skifte mellem forskellige modeller. Justerbar og finpudset styring Joysticks med justerbar modstand betyder, at du kan tilpasse hvor let eller tungt de skal bevæge sig, så styringen kan føles mere som du foretrækker. Den kortere aftrækkerlås gør det muligt at aktivere aftrækkere hurtigere, hvilket er en fordel i spil, hvor reaktionstid er vigtig. Controlleren har mere end 30 nye funktioner, som giver flere muligheder for styring og tilpasning. I pakken: Xbox Elite Series 2 trådløs controller.

EAN: 7309860651364Varenr.: 65136

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Xbox Elite Series 2 Trådløs controller lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Xbox Elite Series 2 Trådløs controller. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Av-Cables DK1.269 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Av-Cables DK, til 1.269 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Av-Cables DK:
Få præcis styring til dine spil med Xbox Elite Series 2 trådløs controller. Modellen er velegnet til xbox-konsol og pc, så du kan bruge den samme håndkontrol på begge platforme. Controlleren er trådløs, så du slipper for kabel mellem dig og din xbox-konsol eller pc. Med en gummiagtig overflade får du et mere sikkert greb om håndkontrollen, hvilket er en fordel i længere gaming-sessions. Til Xbox-konsol og computer Controlleren kan bruges med xbox-konsol og computer, hvilket gør den oplagt, hvis du spiller på begge platforme. Det gør det nemmere at have én primær controller til dine spil i stedet for at skifte mellem forskellige modeller. Justerbar og finpudset styring Joysticks med justerbar modstand betyder, at du kan tilpasse hvor let eller tungt de skal bevæge sig, så styringen kan føles mere som du foretrækker. Den kortere aftrækkerlås gør det muligt at aktivere aftrækkere hurtigere, hvilket er en fordel i spil, hvor reaktionstid er vigtig. Controlleren har mere end 30 nye funktioner, som giver flere muligheder for styring og tilpasning. I pakken: Xbox Elite Series 2 trådløs controller.

Specifikationer

Producent
Xbox
Materiale
["Gummiagtig overflade"]
Artikelnummer (MPN)
FST-00003

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Xbox Elite Series 2 Trådløs controller i 94 dage. Den nuværende pris er 1.269 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Xbox Elite Series 2 Trådløs controller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Xbox Elite Series 2 Trådløs controller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj1.269 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret