Gå til hovedindhold
The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

45 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 45 kr hos Lyko DK.

Se pris på The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 45 kr.
Lyko DK logo
Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ikke på lagerNy vare
45 kr
The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask billede

The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask 23 g indeholder beroligende niacinamid, der hjælper med at kontrollere talg og bekæmpe urenheder. Niacinamid er en aktiv form for vitamin B3 med god effekt på store porer, fine linjer og ujævn hudtone. Niacinamid har også antiinflammatoriske egenskaber, der beroliger og modvirker akne. Niacinamid styrker hudens elasticitet og hjælper porerne med at trække sig sammen og se mindre ud. Dette skyldes, at niacinamid påvirker, hvor ofte de vigtige enzymer NADH og NADPH nedbrydes i cellerne. NADH og NADPH er involveret i mange processer i vores celler, blandt andet produktionen af kollagen og de lipider, der støtter hudens barrierefunktion, hvilket gør, at huden holder sig elastisk.Anvendelse:1. Vask og tør ansigtet forsigtigt. 2. Fold masken ud og påfør den på ansigtet. 3. Fjern masken efter 10-20 minutter og lad huden absorbere den resterende essens ved forsigtigt at klappe huden. The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

EAN: 7073231000340Varenr.: 3620-101-0000

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lyko DK45 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lyko DK, til 45 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,6. Produktet hører til kategorien Masker og peels til hudpleje.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lyko DK:
The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask 23 g indeholder beroligende niacinamid, der hjælper med at kontrollere talg og bekæmpe urenheder. Niacinamid er en aktiv form for vitamin B3 med god effekt på store porer, fine linjer og ujævn hudtone. Niacinamid har også antiinflammatoriske egenskaber, der beroliger og modvirker akne. Niacinamid styrker hudens elasticitet og hjælper porerne med at trække sig sammen og se mindre ud. Dette skyldes, at niacinamid påvirker, hvor ofte de vigtige enzymer NADH og NADPH nedbrydes i cellerne. NADH og NADPH er involveret i mange processer i vores celler, blandt andet produktionen af kollagen og de lipider, der støtter hudens barrierefunktion, hvilket gør, at huden holder sig elastisk.Anvendelse:1. Vask og tør ansigtet forsigtigt. 2. Fold masken ud og påfør den på ansigtet. 3. Fjern masken efter 10-20 minutter og lad huden absorbere den resterende essens ved forsigtigt at klappe huden. The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask

Specifikationer

Producent
The Lab Performance
Artikelnummer (MPN)
00034

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask i 161 dage. Den nuværende pris er 45 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for The Lab Performance Niacinamide Sheet Mask de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar.45 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret