Gå til hovedindhold
Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st

Inspire Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st

InspireTilbehør til multistationerEAN: 7051942100016

Billigste pris lige nu: 2.398 kr hos Træningspartner - Motionsudstyr.

Se pris på Inspire Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 2398 kr.
Træningspartner - Motionsudstyr logo
Træningspartner - Motionsudstyr
TrustScore 5 ud af 54,6
På lagerNy vareLevering: 1-2 D
2.398 kr
Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st billede

Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st

Opgraderingssæt med ekstra vægtskiver til Inspire FT1, FT1 Pro, SF6 og FT2 Pro. Øg modstanden og udvid dine træningsmuligheder.

EAN: 7051942100016Varenr.: 019d242502d871c2b50208da1d3666fdLevering: 1-2 D

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Inspire Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Inspire Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Træningspartner - Motionsudstyr2.398 krPå lager1-2 DKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Træningspartner - Motionsudstyr, til 2.398 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6.

Beskrivelse

Fra forhandleren Træningspartner - Motionsudstyr:
Opgraderingssæt med ekstra vægtskiver til Inspire FT1, FT1 Pro, SF6 og FT2 Pro. Øg modstanden og udvid dine træningsmuligheder.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Inspire Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st i 115 dage. Den nuværende pris er 2.398 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Heavy stack add-on kit 22,6 - 2 st de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj2.398 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret