Gå til hovedindhold
Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td

Hikoki Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td

HikokiSavklingerEAN: 7034354709381
-28%198,68 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 276,25 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 198 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Hikoki Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 198.68 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-28%198,68 kr
Før 276,25 kr
Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td billede

Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td

Velbalanceret rundsavklinge af hærdet korrosionsbestandigt stål. Stambladet på rundsavklingen er skåret med laser, hvilket giver en plan klinge med meget stor nøjagtighed. Klingen har en 3OC-belægning for optimal beskyttelse mod rust og andre ydre belastn

EAN: 7034354709381Varenr.: 537920Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Hikoki Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Hikoki Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk198,68 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 198 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Savklinger.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Velbalanceret rundsavklinge af hærdet korrosionsbestandigt stål. Stambladet på rundsavklingen er skåret med laser, hvilket giver en plan klinge med meget stor nøjagtighed. Klingen har en 3OC-belægning for optimal beskyttelse mod rust og andre ydre belastn

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Hikoki Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td i 155 dage. Den nuværende pris er 198,68 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Rundsavklinge TCT 165×1,6×30mm 24td de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar.198,68 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret