Gå til hovedindhold
Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs

Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs

DarkHårtilbehørEAN: 7028210029546
46 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 46 kr hos NordicFeel DK.

Se pris på Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 46 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
46 kr
Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs billede

Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs

Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs En elegant hårelastik i blødt velourstof, der passer perfekt til alle hårtyper. Den holder dit hår sikkert på plads hele dagen og giver din frisure et sofistikeret strejf af hverdagsluksus. Hvordan fungerer den? Denne scrunchie er designet til at være skånsom mod håret og mindske risikoen for knækkede hårstrå og mærker efter opsætning. Det bløde sorte velourmateriale glider let over håret ved både på- og afstrygning, hvilket gør den behagelig at bære i længere tid. Uanset om du samler håret i en løs knold eller en stram hestehale, giver den et stabilt hold med en smuk, fyldig finish. Passar til Alle hårtyper · Langt & mellemlangt hår · Hverdag & fest · Skånsom styling Hvad gør den unik? Fremstillet i blødt velourmateriale, der minimerer slid og friktion på håret Klassisk sort farve, som gør den nem at matche med ethvert outfit Giver god elasticitet og et pålideligt hold uden at stramme for meget En enkel måde at opgradere en hurtig opsætning til et velplejet look

EAN: 7028210029546Varenr.: 101162

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK46 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 46 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Produktet hører til kategorien Hårtilbehør.

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs En elegant hårelastik i blødt velourstof, der passer perfekt til alle hårtyper. Den holder dit hår sikkert på plads hele dagen og giver din frisure et sofistikeret strejf af hverdagsluksus. Hvordan fungerer den? Denne scrunchie er designet til at være skånsom mod håret og mindske risikoen for knækkede hårstrå og mærker efter opsætning. Det bløde sorte velourmateriale glider let over håret ved både på- og afstrygning, hvilket gør den behagelig at bære i længere tid. Uanset om du samler håret i en løs knold eller en stram hestehale, giver den et stabilt hold med en smuk, fyldig finish. Passar til Alle hårtyper · Langt & mellemlangt hår · Hverdag & fest · Skånsom styling Hvad gør den unik? Fremstillet i blødt velourmateriale, der minimerer slid og friktion på håret Klassisk sort farve, som gør den nem at matche med ethvert outfit Giver god elasticitet og et pålideligt hold uden at stramme for meget En enkel måde at opgradere en hurtig opsætning til et velplejet look

Specifikationer

Producent
Dark
Artikelnummer (MPN)
101162

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs i 101 dage. Den nuværende pris er 46 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Dark Velvet Scrunchie Black - 1 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj46 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret