Gå til hovedindhold
Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°

Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°

EludstyrEAN: 7021988309629
Godt tidspunkt at købe
340 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 340 kr hos Elvvs.dk. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 340 kr.
Elvvs.dk logo
Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
340 kr
Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32° billede

Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°

230V lyskilde.6W, 2700K, 360 lumen.Dæmpbar find kompatibel lysdæmper på www.dimmertabellen.dk.Farven på lyset er varm hvid.50.000 timers levetid.32° spredningsvinkel.Ra>90, SDCM2.SG yder 5 års systemgaranti på produktet, som gælder fra ibrugtagningstidspu

EAN: 7021988309629Varenr.: 1502692Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32° lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Elvvs.dk340 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Elvvs.dk, til 340 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Eludstyr.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 340 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 175 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren Elvvs.dk:
230V lyskilde.6W, 2700K, 360 lumen.Dæmpbar find kompatibel lysdæmper på www.dimmertabellen.dk.Farven på lyset er varm hvid.50.000 timers levetid.32° spredningsvinkel.Ra>90, SDCM2.SG yder 5 års systemgaranti på produktet, som gælder fra ibrugtagningstidspu

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
340 kr
Normalpris
346 kr
Lige nu
340 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32° i 175 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 346 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lyskilde sg 6w led gu10 2700k 32° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj340 kr19 kr (5%)
6. maj359 kr7 kr (2%)
9. mar.352 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret