Gå til hovedindhold
Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.

Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.

LutecEludstyrEAN: 6939412079974
699,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 699 kr hos Homeshop DK.

Se pris på Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 699.95 kr.
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
699,95 kr
Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG. billede

Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.

Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm Elegant og moderne bedlampe med et bevægeligt hoved, som kan rotere 350 grader. Pære: LED 12 wattLumen: 600Farvetemperatur: 3000KMateriale: Formstøbt aluminiumIP: 54Antal pr. koli: 2 stkLUTEC CUBA UDENDØRS LED BEDLAMPEEnkelt og moderne design i formstøbt aluminium med 350° roterbart hoved. 12W. IP54. *Må kun installeres af autoriseret el-installatør.

EAN: 6939412079974Varenr.: 2132382

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG. lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Homeshop DK699,95 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Homeshop DK, til 699 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Eludstyr.

Beskrivelse

Fra forhandleren Homeshop DK:
Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm Elegant og moderne bedlampe med et bevægeligt hoved, som kan rotere 350 grader. Pære: LED 12 wattLumen: 600Farvetemperatur: 3000KMateriale: Formstøbt aluminiumIP: 54Antal pr. koli: 2 stkLUTEC CUBA UDENDØRS LED BEDLAMPEEnkelt og moderne design i formstøbt aluminium med 350° roterbart hoved. 12W. IP54. *Må kun installeres af autoriseret el-installatør.

Specifikationer

Producent
Lutec
Artikelnummer (MPN)
7193802118

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
699 kr
Normalpris
700 kr
Lige nu
699,95 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG. i 174 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 699,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 700 kr.

Den nuværende pris på 699,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lutec Bedlampe Cuba Mørkegrå 110x750x237mm - UDG. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar.699,95 kr
9. mar.699 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret