Gå til hovedindhold
Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal

Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal

NuxOverdrive pedalerEAN: 6936257207685
339 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 339 kr hos DanGuitar.dk.

Se pris på Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 339 kr.
DanGuitar.dk logo
DanGuitar.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
339 kr
Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal billede

Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal

Overdrive pedal til el-guitar True Bypass Baseret på Bogner Steel Stringer forstærker 100 % analog Meget for pengene NUX Steel Singer Drive er en overdrive pedal, der giver dig mulighed for at opleve klasse-A overdrive fra Dumble Steel String Singer gui

EAN: 6936257207685Varenr.: NUX-STEEL-SINGERLevering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1DanGuitar.dk339 krPå lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, DanGuitar.dk, til 339 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7.

Beskrivelse

Fra forhandleren DanGuitar.dk:
Overdrive pedal til el-guitar True Bypass Baseret på Bogner Steel Stringer forstærker 100 % analog Meget for pengene NUX Steel Singer Drive er en overdrive pedal, der giver dig mulighed for at opleve klasse-A overdrive fra Dumble Steel String Singer gui

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal i 175 dage. Den nuværende pris er 339 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nux Steel Singer Drive guitar-effekt-pedal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.339 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret