Gå til hovedindhold
Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819

Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819

FiskarsHaveredskaberEAN: 6411501705549
209 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 209 kr hos Homeshop DK. Historisk lavpris: 179 kr (marts 2026).

Se pris på Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 209 kr.
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
209 kr
Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 billede

Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819

Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 Produktbeskrivelse Ideel til, at løsne jord, så den bliver lettere at arbejde med. Lakeret træskaft, plasthåndtag og tænder i hærdet stål Specifikationer Produktartikelnummer - 1014819 European Article Numbering (EAN) - 6411501334251 Bredde - 18 cm. Længde - 114 cm. Vægt - 1800 g.

EAN: 6411501705549Varenr.: 2387616

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Homeshop DK209 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Homeshop DK, til 209 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 179 kr. Produktet hører til kategorien Haveredskaber.

Beskrivelse

Fra forhandleren Homeshop DK:
Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 Produktbeskrivelse Ideel til, at løsne jord, så den bliver lettere at arbejde med. Lakeret træskaft, plasthåndtag og tænder i hærdet stål Specifikationer Produktartikelnummer - 1014819 European Article Numbering (EAN) - 6411501334251 Bredde - 18 cm. Længde - 114 cm. Vægt - 1800 g.

Specifikationer

Producent
Fiskars
Artikelnummer (MPN)
1070676

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
179 kr
Normalpris
208 kr
Lige nu
209 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 208 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Fiskars Solid Gravegreb - Træ - 1014819 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar.209 kr30 kr (17%)
9. mar.179 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret