Gå til hovedindhold
Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65

Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65

Solcellelampe spydEAN: 5905036207353
99 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 99 kr hos PlusLED.dk.

Se pris på Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 99 kr.
PlusLED.dk logo
PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
99 kr
Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65 billede

Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65

Solcelle lampe til haven med langvarig opladning Denne solcellelampe til haven er perfekt til dig, der ønsker en praktisk og miljøvenlig belysningsløsning. Den oplades på kun 8-10 timer og kan give lys i op til 10 timer på én opladning. Med dens IP65-cer

EAN: 5905036207353Varenr.: 87610Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1PlusLED.dk99 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, PlusLED.dk, til 99 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren PlusLED.dk:
Solcelle lampe til haven med langvarig opladning Denne solcellelampe til haven er perfekt til dig, der ønsker en praktisk og miljøvenlig belysningsløsning. Den oplades på kun 8-10 timer og kan give lys i op til 10 timer på én opladning. Med dens IP65-cer

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65 i 175 dage. Den nuværende pris er 99 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Solcellelampe på spyd - LED - 34 cm - IP65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.99 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret