Gå til hovedindhold
Rotating & Vibrating Masturbator

B-Series Cute Rotating & Vibrating Masturbator

B-Series CuteNyheder MændEAN: 5903661807924

Billigste pris lige nu: 239 kr hos Woome.dk.

Se pris på B-Series Cute Rotating & Vibrating Masturbator

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 239 kr.
Woome.dk logo
Woome.dk
TrustScore 3 ud af 52,9
På lagerNy vare
-32%239 kr
Før 349 kr
Rotating & Vibrating Masturbator billede

Rotating & Vibrating Masturbator

- Kan oplades via USB - Vandtæt - 10 vibrationshastigheder & intenst sug - 360° rotationsteknologi - Let at rengøre og kan bruges flere gange Dette er onanilegetøjet, der hæver din nydelse til et niveau, du aldrig har oplevet før. Kombinationen af vibration og rotation i samme produkt giver en overvældende og realistisk stimulering, som traditionelle masturbatorer ganske enkelt ikke kan matche. Med rotation i både med- og modsat urets retning opnår du en dynamisk og varieret fornemmelse, der overrasker og tilfredsstiller hver gang.Med ti vibrationshastigheder, fire rotationsindstillinger og tre rotationshastigheder har du friheden til at skræddersy oplevelsen helt efter dine ønsker – lige fra blid og rytmisk til kraftfuld og intens. Og hvis du vil have endnu mere variation, findes der ni vibrationsmønstre, ni forskellige stødbevægelser og fem rotationsvarianter, så du kan udforske et næsten ubegrænset antal kombinationer.Den aftagelige kop gør rengøringen enkel og ubesværet: Tag den blot af, skyl den grundigt, og sæt den på igen. Produktet er vandtæt og kan uden problemer bruges i bruseren. Det oplades via USB, og det indbyggede batteri giver maksimal brugstid per opladning.10 vibrationshastigheder4 rotationsindstillinger med 3 hastigheder – med og mod urets retning9 vibrationsmønstre og 9 stødbevægelser5 forskellige rotationsvarianterAftagelig kop for nem rengøringVandtætGenopladelig via USB

EAN: 5903661807924Varenr.: 5903661807924

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på B-Series Cute Rotating & Vibrating Masturbator lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på B-Series Cute Rotating & Vibrating Masturbator. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Woome.dk239 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Woome.dk, til 239 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,9.

Beskrivelse

Fra forhandleren Woome.dk:
- Kan oplades via USB - Vandtæt - 10 vibrationshastigheder & intenst sug - 360° rotationsteknologi - Let at rengøre og kan bruges flere gange Dette er onanilegetøjet, der hæver din nydelse til et niveau, du aldrig har oplevet før. Kombinationen af vibration og rotation i samme produkt giver en overvældende og realistisk stimulering, som traditionelle masturbatorer ganske enkelt ikke kan matche. Med rotation i både med- og modsat urets retning opnår du en dynamisk og varieret fornemmelse, der overrasker og tilfredsstiller hver gang.Med ti vibrationshastigheder, fire rotationsindstillinger og tre rotationshastigheder har du friheden til at skræddersy oplevelsen helt efter dine ønsker – lige fra blid og rytmisk til kraftfuld og intens. Og hvis du vil have endnu mere variation, findes der ni vibrationsmønstre, ni forskellige stødbevægelser og fem rotationsvarianter, så du kan udforske et næsten ubegrænset antal kombinationer.Den aftagelige kop gør rengøringen enkel og ubesværet: Tag den blot af, skyl den grundigt, og sæt den på igen. Produktet er vandtæt og kan uden problemer bruges i bruseren. Det oplades via USB, og det indbyggede batteri giver maksimal brugstid per opladning.10 vibrationshastigheder4 rotationsindstillinger med 3 hastigheder – med og mod urets retning9 vibrationsmønstre og 9 stødbevægelser5 forskellige rotationsvarianterAftagelig kop for nem rengøringVandtætGenopladelig via USB

Specifikationer

Producent
B-Series Cute

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på B-Series Cute Rotating & Vibrating Masturbator i 69 dage. Den nuværende pris er 239 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Rotating & Vibrating Masturbator. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Rotating & Vibrating Masturbator de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. jun.239 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret