Gå til hovedindhold
Full body massagemåtte

Full body massagemåtte

Hjem og haveEAN: 5900779951266
549 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 549 kr hos DinGadget.dk.

Se pris på Full body massagemåtte

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 549 kr.
DinGadget.dk logo
DinGadget.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
549 kr
Full body massagemåtte billede

Full body massagemåtte

Lækker massage måtte der giver dig en dejlig og afslappende massage! I en verden hvor alting går hurtigt glemmer vi ofte at passe på os selv. Er du en der tit er øm og træt i hele kroppen så kan du nu undgå det med denne smarte full body massagemåtte.Mått

EAN: 5900779951266Varenr.: 11232Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Full body massagemåtte lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Full body massagemåtte. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1DinGadget.dk549 krIkke på lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, DinGadget.dk, til 549 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Produktet hører til kategorien Hjem og have.

Beskrivelse

Fra forhandleren DinGadget.dk:
Lækker massage måtte der giver dig en dejlig og afslappende massage! I en verden hvor alting går hurtigt glemmer vi ofte at passe på os selv. Er du en der tit er øm og træt i hele kroppen så kan du nu undgå det med denne smarte full body massagemåtte.Mått

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
539 kr
Normalpris
548 kr
Lige nu
549 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Full body massagemåtte i 166 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 548 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Full body massagemåtte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Full body massagemåtte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. mar.549 kr10 kr (2%)
17. mar.539 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret